Військовий пояснив, чому далекобійні ракети потрібні Україні саме для оборони

27 лютого 2023, 19:30
Читать новость на русском

Україна очікує від країн-партнерів поставок далекобійних ракет ATACMS. ЗСУ потрібне таке озброєння не для атак на територію Росії, а для захисту від ворога.

Про це в ефірі 24 Каналу розповів екскомандир спецназу Ізраїлю, доброволець української армії Денис Десятник. За його словами, Росія повинна знати, що якщо буде продовжувати атаки на Україну, то ЗСУ можуть вдарити по Москві.

Читайте також F-16 і далекобійні ракети зокрема: Зеленський направить у США список озброєння для перемоги

Ракети потрібні для захисту від ворога

Денис Десятник зазначив, що наразі далекобійні ракети вкрай потрібні Україні для захисту. Росія повинна знати, що у випадку продовження атак по нашій країні, ЗСУ зможуть вдарити у відповідь.

Більше далекобійних ракет наразі потрібні нам для захисту. Щоб ворог знав, що якщо вони будуть продовжувати будь-які дії, то ми можемо вдарити і по Москві, і по будь-якій точці Росії,
– підкреслив військовий.

Також доброволець української армії додав: якщо Україна матиме ці далекобійні ракети, то росіяни будуть знати про це і боятися ЗСУ.

Десятник про далекобійні ракети: дивіться відео

Останні новини про військову допомогу Україні

  • 26 лютого до Києва прибув міністр оборони Естонії Ханно Певкур. Він зустрівся з міністром оборони України Олексієм Резніковим та оголосив про черговий пакет військової допомоги Україні.
  • Цього разу у пакеті, який Естонія передала Україні для захисників, буде зброя та обладнання. Мовиться про польовий мобільний шпиталь Role 2, автомати та пістолети, БпЛА, тепловізори, генератори, зарядні пристрої, а також одяг.
  • Болгарія відновлює виробництво радянських 122-міліметрових артилерійських боєприпасів для Збройних Сил України. Так, підприємство "Терем" у болгарському місті Костенець припинило виробництво снарядів у 1988 році, а у січні 2022 року відновило їхнє виробництво.
  • Німеччина продовжує надавати Україні зброю та техніку. Ба більше, Берлін збільшив кількість допомоги й вирішив надати 300 тисяч снарядів для зенітної самохідної артилерійської установки Gepard.