Класичні республіканці – проукраїнські: як розвиватимуться наші стосунки зі США
Група республіканців у Конгресі США закликала Джозефа Байдена дати Україні ракети ATACMS більшого радіусу дії. Вони зазначили, що ця далекобійна зброя потрібна, зокрема для ураження цілей в Криму.
Політики, як Майкл Маккол, які виступають за допомогу Україні, належать до еліти американських республіканців. Про це 24 Каналу розповів політолог Микола Давидюк, додавши, що таких людей є багато серед партійних лідерів США.
До теми "Для ураження цілей у Криму": у Конгресі просять Байдена дати Україні ATACMS більшої дальності
Далекобійні ракети завдадуть ворогу серйозної шкоди
Сучасну ракету можна порівняти з гаджетом. Наприклад, є різні додаткові налаштування, які хочеться використати, але на них потрібен дозвіл виробника, у нашому випадку – це США. Проте, навіть заклики надати Україні більші можливості ракет ATACMS є хорошим сигналом.
Класична республіканська партія є проукраїнська. Стиль конкуренції – хто більше дасть для України – нам дуже підходить. Це справжні Сполучені Штати Америки, а не трапмпісти, яких ще до кінця виборчої кампанії можуть звинуватити в тому, що вони працювали на Росію,
– підкреслив Микола Давидюк.
Судячи з дискусій, які тривають серед демократичних політиків, ми справді можемо отримати такі "додаткові налаштування".
"Коли в руках Валерія Залужного будуть ці ракети, вони летітимуть не те, що точно в ціль, а з максимальним інтелектуальним розрахунок вражатимуть найпотрібніші цілі, для того, щоб завдати Росії найбільшої шкоди", – наголосив Давидюк.
Політолог розповів про можливість України отримати ракети ATACMS більшої дальності: дивіться відео
Треба виокремити ще одну деталь, про яку згадав Валерій Залужний. Він зауважив, що якби не замінування та потреби у зброї, за 4 місяці ми вже могли б бути в Криму. Зрозуміло, що військові плани коригуються і в новий рік ми увійдемо з новим планом, але це вже є демонстрацією чіткого розуміння, як повернути Крим.
"Він не говорив про це у квітні, червні чи в липні, а робив свою роботу. Справді багато чого не вдається, але ми самі розуміємо й про це пише Залужний, що населення Росії втричі більше, ніж наше, а економіка – в 10 разів, але ми протистоїмо, рухаємось та досягаємо результату", – сказав політолог.
Путін знову шантажує ядерною зброєю
Російський диктатор підписав закон відповідно до якого відкликає ратифікацію Договору про заборону ядерних випробувань. Такі вчинки Владіміра Путіна можуть бути реакцією на статтю Financial Times. У ній мовилось про те, що Заходу набридли ядерні погрози Путіна, тому його попередили, що може статися далі.
Якби Росія могла використати ядерну зброю, то давно б це зробила. Щоразу, коли ви чуєте погрози Путіна – це означає, що він програє на полі бою, а наші збройні сили його давлять й знищують,
– зауважив Давидюк.
Всі погрози диктатора ми вже давно чули, але тепер зрозуміло одне – нашу державу ніхто не зможе принизити чи залякати. З війни ми однозначно вийдемо переможцями, а про наші хоробрість та силу знатиме весь світ. Щодо ядерної зброї, то її використання, за словами політолога, лише пришвидшить фінал Росії, як держави.
Ядерні погрози Путіна: останні новини
- Ще в жовтні стало відомо, що Росія відкликає ратифікацію документа, який забороняв ядерні випробування. Тепер це рішення підписав Путін. Причина всього – нібито безпека та захист російських громадян. Востаннє ядерні випробування проводив Радянський Союз у 1990 році, а Сполучені Штати – у 1992-му.
- Журналісти видання Financial Times повідомили, що світові лідери готові реагувати на нові рішення Путіна щодо ядерної зброї. Зокрема, такі погрози диктатора спонукали США, Велику Британію і Францію пообіцяти відповісти його за допомогою конвенційних озброєнь. Неназвані чиновники повідомили журналістам, що очільник Китаю Сі Цзіньпін також застерігав Путіна від використання ядерної зброї.
- Наприкінці жовтня росіяни атакували Україну дронами, частина з яких влучила поблизу Хмельницької АЕС. Пропагандисти, як завжди, перекрутили факти й звинуватили Україну в атаці на Курську АЕС. Російські дипломати скаржилися на приліт БпЛА по території, хоча в мінобороні країни-агресорки повідомили, що нібито збили всі цілі.