Скорочення видобутку – тільки початок: на росію чекають великі проблеми з нафтою

28 вересня 2022, 11:27
Читать новость на русском

Попит на нафто та газохімічну продукцію росії зменшується, а ціна стає все мізерніша. Проте, такий сценарій лише початок. Що буде з російською нафтою, читайте у метаріалі.

Невже російській нафті "кінець" 

Як розповів 24 каналу Борис Кушнірук, економічний експерт, великою проблемою для росії є те, що з її ринку йдуть компанії, які займаються видобування нафти та газу.

Читайте також Це реально: як торгувати криптовалютою без жодних комісій

 

Борис Кушнірук

Економічний експерт

Російські нафтові компанії мають ліцензію на видобування, але і розвідкою, і безпосередньо видобуванням займались переважно західні компанії. Відхід цих компаній створює довгострокові проблеми для росії, бо разом з цим з ринку йдуть ще й усі технології видобування. 

Крім цього, лабораторії, які визначають на скільки родовище комерційно привабливе, знаходяться за межами росії. Отже, і з цим будуть проблеми. 

Сукупність цих подій безперечно впливатиме на доходи у російський бюджет. А це своєю чергою послаблюватиме економіку та нарощуватиме кризове явище.

Цікаво Бойкот російській нафті: Індія може відмовитися від "чорного золота"

Заміна російської газопровідної труби

У Польщі відкрили Балтійський газопровід. Він стане новим каналом для норвезького газу в Європу, тобто замінить російську трубу.

  • Baltic Pipе дозволить диверсифікувати постачання газу до Польщі, зміцнити суверенітет та зробити країну незалежною від постачання газу з росії.
  • Транспортувати газ по Baltic Pipe будуть з родовищ на норвезькому континентальному шельфі до Польщі. Це 900-кілометровий маршрут через Данію.
  • Потужність – 10 мільярдів кубометрів газу на рік.
  • Повноцінно процес запустять з 1 жовтня, однак на повну потужність вийдуть до кінця листопада.
Стартовий капітал – критично важливий компонент інвестиції. 24 канал спільно з криптобіржею Bybit запускає ексклюзивну акцію лише для читачів 24tv.ua – отримайте бонус для своєї першої криптоінвестиції.