Кожна п’ята людина у США використовувала або інвестувала в криптовалюти, згідно з опитуванням NBC News. В Україні таких ще більше - понад 6 мільйонів українців є власниками криптовалют.

Важливо Як не натрапити на криптошахраїв

Найчастіше люди використовують криптовалюти з метою інвестицій. А яка традиційна форма інвестування? Спотова торгівля, тобто коли ви напряму купуєте та продаєте криптовалюту миттєво.

При спотовій торгівлі стягується комісія в активі, який ви хочете купити. Фактично це плата за користування біржею, на якій відбувається трейдинг.

Як інвестувати без комісій

Зараз глобальна криптобіржа Bybit пропонує своїм користувачам нульову комісію при спотовій торгівлі та ще інші акції в честь того, що з криптобіржею вже понад 10 мільйонів інвесторів по всьому світу.

У нас приголомшлива подія — число користувачів Bybit перевищило 10 мільйонів! Про це неможливо було б навіть мріяти без підтримки нашого ком'юніті і таких трейдерів, як ви,
– звернулися в Bybit до спільноти.

Криптобіржа запустила кампанію "Чудова десятка", в рамках якої пропонує 3 винагороди. Акція стартувала 6 вересня і триватиме до сповіщення від біржі.

Нагорода 1. Нульові комісії

Bybit скасував комісії і для тейкерів, і для мейкерів, і навіть для grid-ботів на споті. Це можливість для трейдерів максимально збільшити свій прибуток на споті.

Торгувати на споті

Нагорода 2: статус VIP 1

Завжди хотіли спробувати на собі статус VIP? Тільки на обмежений період часу Bybit спрощує вимоги і дає можливість приєднатися до ексклюзивної VIP-програми тим, хто внесе депозит від 50 000 USDT.

Статус VIP 1 передбачає:

  • наявність персонального аккаунт-менеджера;
  • знижки на торгові комісії;
  • доступ до ексклюзивних подій в різних куточках світу.

Внести депозит

Нагорода 3: Дохідність від депозиту до 12%

Якщо ви довгостроковий інвестор, то вам ідеально підійде пропозиція: додавайте в стейкінг наступні токени і отримуйте APY до 12%.

Внести в стейкінг

Що відомо про Bybit

Bybit почав свій шлях у 2018 році як стартап з деривативами. З того часу стартап перетворився у глобальну компанію з низкою продуктів (спот, деривативи, стейкінг, NFT тощо).

Бен Чжоу

Співзасновник та CEO Bybit

Криптовалюта і технологія, яка лежить в її основі до невпізнання змінять звичні фінансові послуги, створять економіку, якої світ ще ніколи не бачив. Bybit мріє про створення справедливого, ефективного і доступного кожному фінансового майбутнього. Ми сподіваємося втілити цю мрію в життя і розраховуємо на вашу підтримку.

Лише за 4 роки криптобіржа виросла у платформу з понад 10 мільйонів користувачів. І продовжує будувати плани зі створення світової екосистеми для криптовалюти.