Головні центри ударів білоруської армії вже визначені, – Макарук перерахував місця України
Все, що зараз відбувається у Білорусі, мало нагадує оборону. У них триває мобілізація із запасу, білоруські вояки вчаться будувати понтонні переправи "для захисту". Але понтонні переправи – це про напад.
Про це 24 каналу розповів громадський діяч та речник InformNapalm Михайло Макарук. Він також зазначив, що не можна оминути увагою імпорт зброї, туди постійно довозять С-300 чи С-400, але сидіти за пультом керування навряд будуть білоруси.
Читайте також У Білорусі проводять мобілізаційні навчання, але наступальних угруповань там нема
Усі говорять, що білоруси не вміють воювати, і це справді так. Але умовні 20 тисяч живої сили, чи навіть 5 тисяч, відтягуватимуть наших захисників, говорить Макарук.
"І коли до Білорусі попрямують перші труни, російська пропаганда почне верещати, що "українські фашисти убілі білоруських мальчікаф". Таким чином, білорусів просто нацькують на нас", – додає речник InformNapalm.
Повториться Перша чеченська війна – спочатку на смерть послали бидло (строковиків), а потім інших, це сценарій вже відпрацьований, говорить Михайло Макарук.
Головним завданням білорусів буде перерізання наших доріг у напрямку "захід – центр" для сполучення армії,
– зазначає журналіст.
Головні точки ударів для білоруської армії вже визначені:
- Ковель;
- Вараш;
- Сарни;
- Овруч;
- Чернігівщина.
"Тому коли певні експерти розповідаються мені, чому ми тримаємо бойові бригади на Заході України – саме для того, аби не допустити реалізацію цього сценарію", – резюмує Макарук.
Яка ймовірність нападу зі сторони Білорусі за іншими даними
Відомо, що Білорусь зосередила на кордоні з Україною до 7 батальйонів. У прикордонних районах проводять додаткові заходи з інженерного обладнання пунктів пропуску й розгортають додаткові засоби радіоелектронної боротьби. Однак цих військ та техніки досі недостатньо, щоб організувати напад.
З цими тезами погоджуються і в Інституті дослідження війни. За їхніми даними, армія Білорусі не є боєздатною силою. У неї недостатньо засобів, низька бойова готовність і нема реального бойового досвіду, на відміну від ЗСУ. Окрім цього, Лукашенкові армія потрібна для того, аби утримувати свій режим.
Детальніше про бойову потугу "паркетного" війська Білорусі: дивіться відео