Він цього не визнає: яке ставлення Трампа до Путіна
Спікер палати представників США Майкл Джонсон відкладав законопроєкт про допомогу Україні, проте 20 квітня його все ж було ухвалено. Дональд Трамп був проти допомоги Україні, але змінив свою думку, що могло вплинути і на позицію Джонсона.
Про це розповів 24 Каналу американський політолог Джейсон Джей Смарт, зауваживши, що Майкл Джонсон бачить, що Трамп має прихильність великої кількості людей у Сполучених Штатах Америки. Він розуміє, якби продовжував блокувати підтримку для України, то це не пішло б на користь ні йому, ні республіканцям під час виборів.
Дивіться також Ця звістка підійняла бойовий дух: як військові сприйняли рішення США про допомогу Україні
"Склалось так, що йому (Майклу Джонсону – 24 Канал) вже потрібно було допомагати Україні. Він вже і сам розуміє наскільки це важливо, що це не десь далеко в чужій країні. Це вже питання, яке стосується Сполучених Штатів Америки", – сказав Джейсон Джей Смарт.
Як Трамп ставиться до Путіна
Американський політолог вважає, що Дональд Трамп любить Путіна через його імідж, який створила російська пропаганда. Він зауважив, що до початку війни в Україні Путін намагався здаватись сильним лідером, який сіяв жах. Трамп не вірить, що це обман, адже Владімір Путін зовсім не сміливий.
Коли Євгєній Пригожин прибув у Ростов, то Путін полетів. Путін боїться зустрічатись з людьми, щоб ті не заразили його коронавірусом. Він боїться, щоб його не вбили. Але Трамп цього не визнає. Він думає, що цей фейковий характер Путіна, який ми бачили по телевізорі 15 років тому – справжня людина, і хоче бути як він,
– наголосив Смарт.
Допомога Україні з боку США
- Ввечері 20 квітня Палата представників нарешті схвалила рішення про виділення Україні понад 60 мільярдів доларів допомоги. Всі чотири законопроєкти з пакета отримали достатню кількість голосів у Палаті представників і зараз готуються для направлення до Сенату. Очікується, що там не буде проблем з голосуванням, і законопроєкт потрапить на підпис до президента США.
- У США прийняли рішення про використання заморожених російських активів. Законопроєкт очікує своє затвердження у Сенаті. Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила 16 квітня резолюцію про передачу цих активів на відновлення України.
- Протягом тривалого часу колишній президент США Дональд Трамп виступав проти надання підтримки Києву. Однак недавно він заявив, що допомога Україні має значення для США. Це прозвучало наступного дня після приватної зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою.