Кошеня Пушка стало талісманом для військового та зіркою соцмереж

5 червня 2022, 12:54
Читать новость на русском

Джерело:

ТСН

Військовий Олександр із позивним "Фізрук" під час поїздки на Схід знайшов кошеня, яке тепер йому стало найвірнішим пухнастим другом.

Свою улюбленицю військовий зустрів на станції техобслуговування у Бахмуті і назвав Пушкою. Поїздка на Схід була робочою, повернутися у Київ сам він не зміг. 

До теми Кіт з Бучі втік від окупантів, які його вкрали: неймовірна історія порятунку

Війна змінила життя Олександра

Спершу Олександр був у лавах тероборони – спочатку чергував на блокпостах під Васильковом та Броварами, потім потрапив до Ірпеня та Бучі.

Наше завдання було звільнити Ірпінь, утримувати позиції, шукати росіян,
– розповів "Фізрук".

Позивний такий у Олександра не дарма, у мирному житті, до війни він був викладачем фізкультури і фітнес-тренером.

Зустріч з Пушкою

Після оборони Києва, разом із побратимами Олександр почав возити на Схід бійцям амуніцію та харчі. Під час однієї з поїздок зламалася автівка, тож довелось заїхати на СТО у Бахмуті.

Саме на СТО військовий і побачив малесеньку пухнасту кицьку, яка важила всього 240 грамів, "була худою і замурзаною, тулилася до ще двох кошенят". 

Машину відремонтували і вже в дорозі на Київ Олександр не переставав думати про кицю. 

Навколо війна, а думки про кицю. Ну, я кажу командиру: "Я візьму машину та поїду за нею",
– пригадав Олександр.

Так і зробив, а ще купив молока, нагодував маленьку і назвав Пушкою. Та не хотіла йти з рук військогово, тож він зрозумів, що забере котеня з собою в Київ. 

На те, чому саме таке ім'я дав маленькій киці, військовий розповів просто:  по-перше, вона пухнаста, а по-друге, ж треба їй якесь військове ім'я, позивний".

На передову Пушку не пускають

Так і залишилась Пушка з Олександром та стала військовому талісманом. Однак, на передову кицю хлопець не братиме, бо дуже за неї переживає.

Натомість відомою робить її завдяки соцмережам. Є навіть охочі забрати кицю, та улюблену Пушку чоловік  нікому не збирається віддавати.

За неї хвилюються. Я відповідаю кожному – вона тепер талісманчик мій,
– розповів військовий. 

Попереду у киці плановий набір ваги і похід до ветлікарні, де зроблять необхідні щеплення, щоб Пушка була не лише в безпеці, але й росла здоровою.

Військові під час війни не лише тримають оборону, захищають український народ, а намагаються допомагати тваринам під час війни. Адже сотні домашніх тварин залишилися без господарів і прихистку. Тож бійці намагаються забрати тварин: передати волонтерам, або залишають жити у себе, а деякі беруть чотирилапих з собою на фронт чи виконувати інші завдання.

Так, у розвідці розповіли, як собака Вєста допомагає знаходити мінно-вибухові засоби. Вєста знайшла вже чимало ворожих "подарунків". Відтак завдяки її роботі вдалось зберегти життя багатьох українців.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій служить собака-водолаз Найда, а собака Ніколь допомагає працівникам Укрзалізниці евакуювати пасажирів з небезпечних областей.

Варто переглянути – навчаємось мінної безпеки разом із Патроном: дивіться відео