У морі тільки мародери: чим зайнятий нині російський чорноморський флот
На тлі успішних ударів Сил Оборони по військових кораблях росіян, Чорноморський флот Росії вимушено перемістили у відносно безпечніші місця дислокування. Попри це назвати акваторію Чорного та Азовського морів вільною від ворожих ракетоносіїв наразі не можна. Небезпека атак з моря все ще існує.
Про стан справ на українських морях та загрозу від російських кораблів 24 Каналу розповів речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук, додавши, що навіть у російських портах кораблям Чорноморського флоту не сховатися від Сил Оборони.
Дивіться також "Були змушені змінити прописку": у Росії визнали втечу Чорноморського флоту з Криму
Кораблі ховаються за РЕБом
"Ракетоносії Чорноморської флотилії базуються нині переважно у Новоросійську, а також частина кораблів перебуває у районі Геленджика. До речі, там дуже активно працює РЕБ, який ускладнює визначення геолокації того чи іншого судна", – коментує Сергій Братчук.
За його словами, це свідчить про те, що ворог тверезо оцінює загрозу своєму флоту. Водночас загроза існує і з боку російських ракетоносіїв. Особливо це стосується українських портів.
Росіяни продовжують красти українське зерно
Тим часом поки Україна в рамках зернової угоди намагається постачати зерно через морський коридор у Північно-Західній частині Чорного моря, росіяни цинічно користуються портами в тимчасово окупованих містах Азовського моря.
В морі нині тільки злочинці та мародери. Мається на увазі, ті кораблі у портах на Азові, через які росіяни крадуть наше зерно та вивозять його за кордон,
– зауважив Сергій Братчук.
Нагадаємо, яких результатів вдалося досягти в рамках зернової угоди за рік.