Готуватися може: яка ймовірність, що Путін розпочне "велику війну" з країнами НАТО

10 серпня 2023, 12:31
Читать новость на русском

Путін і безпосередньо російська пропаганда можуть продовжувати говорити про "велику війну" за територією України. Адже це їхній елемент шантажу та лякалок. Утім, головне питання в ресурсах – НАТО значно потужніше за Росії, яка довго не протримається. Це прекрасно розуміють у Кремлі.

Про це 24 Каналу розповів політолог Дмитро Орєшкін. Він пояснив політику країни-окупантки.

Дивіться також Путінський режим мають добити: чим загрожує відтягування війни і переговори

Лякалки Кремля

Найбільшою лякалкою Кремля є історія з ядерною зброєю. За ці заяви у Росії відповідальний Дмітрій Медведєв, який щоразу наголошує на цій темі. Вона розрахована на 25% населення, вважає Орєшкін. Інші розуміють, що без наслідків їхня недокраїна теж не залишиться.

"Якщо вони її (ядерну зброю – 24 Канала) дістануть з кишені, їх швидко "прихлопнуть". І в Кремлі це розуміють. Я б не дуже серйозно ставився до цих заяв, але є ймовірність. Тут велика ціна питання. Поки це елемент блефу, шантажу до якого звикли", – пояснив він.

Дмитро Орєшкін про політику Кремля: дивитись відео

Нова фаза війни

На думку політолога, наразі відбувається перехід до нової фази війни високих технологій. В тому числі вона стосується й інформації. Путін чітко розуміє, що йому вкрай важко буде змагатися із Заходом та Україною.

У Путіна зараз варіант закритися у консервній банці, підтримувати там свій статус, розказуючи, що він "великий переможець". Але при цьому не дозволяючи висунутися назовні і подивитися як живуть інші країни і що відбулося з Росією,
– додав Орєшкін.

Політичні процеси в Росії: останні новини

  • Путін, ймовірно, хоче вивести війну за межі України. Для цього могли бути перекинуті у Білорусь загони вагнерівців. Наразі не виключенням є провокації на кордоні з Польщею та можливо Литвою.
  • Тим часом аналітики американського Інституту вивчення війни припускають, що вагнерівці можуть повернутися в Росію. Це може свідчити про те, що ряд домовленостей між Пригожиним та Путіним було порушено. А сам Алєксандр лукашенко відмовився фінансувати найманців.
  • В Росії можуть перекрити доступ до певних програм через VPN. Від початку повномасштабного вторгнення у країні-окупантці заборонили певні ресурси, але обмеження обходили завдяки зазначеній платформі.