Скандал із Нобелівською премією миру: у лауреатів є лише дві опції погасити його
Джерело:
фейсбук Іллі ПономарьоваНобелівський комітет на іншій планеті живе. Попередники сучасних нобелівських бюрократів не присуджували премію миру під час Першої та Другої світових війн.
"Мир" за крок до Третьої світової
І сьогодні сама собою видача премії, під час широкомасштабної війни в Європі, яка може перекинутися на весь континент, це не просто не на часі, це абсолютно аморально.
Актуальне Повторної спроби не буде: як виростити кадри для відновлення країни
А використані при цьому формулювання про "мир і братерство між націями" після Бучі, Маріуполя, Ізюма тощо – просто образливі.
В організацій, що отримали цю премію (гідних, поза всякими сумнівами), є, на мій погляд, лише дві опції у цій ситуації: або відмовитися від цих нагород, або переказати кошти на Збройні Сили України. Тому що тільки ЗСУ – єдина зараз сила у світі, яка по-справжньому бореться за мир.
Варте уваги Не тіште себе ілюзіями, що ключ до перемоги – це особисто Путін
Хто отримав "нобелівку" за мир
- У 2022 році Нобелівську премію миру присудили трьом номінантам.
- Серед них – українська правозахисна організація Центр громадянських свобод, білоруський правозахисник Олесь Біляцький та російська правозахисна організація "Меморіал".
- Показово, що попри повномасштабне вторгнення в Україну, другий рік поспіль "нобелівку" за мир отримують росіяни.
- Українців неабияк обурило таке рішення нобелівського комітету. Вони побачили у цьому натяк на пропагандистський штамп про "три братніх народи".
До теми – як соцмережі відреагували на цьогорічну Нобелівську премію миру: дивіться відео