Не лише сміттєвий колапс: які наслідки для росіян матиме боротьба з мігрантами

3 квітня 2024, 17:28
Читать новость на русском

Після теракту у "Крокус Сіті Хол" російська влада оголосила "полювання" на мігрантів, а Владімір Путін доручив кардинально переглянути політику у цій сфері. Однак після масових затримань мігрантів у Дагестані виник сміттєвий колапс, адже прибирати не залишилося кому.

Повідомлялося, що виходити збирати сміття нібито мали працівники мерії. Проте, як розповів 24 Каналу російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко, брудні вулиці – це лише одна з проблем, яка чекає Росію після таких рішень.

До теми Джихад режиму Путіна: хто такі ІДІЛ-К, чому влаштували масову страту росіян і як діятимуть далі

Чим обернеться для росіян боротьба з мігрантами

Сміттєвий колапс – це лише один із наслідків, бо зрозуміло, що для професійного прибирання сміття, тобто для того, щоб росіяни ставали двірниками, треба суттєво підвищити оплату цієї праці. Але це ніяк не входить в бюджети місцевих органів влади.

За словами Яковенка, другим наслідком такої боротьби з мігрантами стануть проблеми у будівельній галузі. Адже мігранти масово працюють на будівництвах і складають суттєву частину трудових ресурсів Росії у цій сфері.

Якщо в результаті розпалювання ксенофобії, мігрантів висилатимуть з такою інтенсивністю, як ми це бачимо, або вони виїжджатимуть самі, бо їх будуть "пресувати" з безглуздою звірячою жорстокістю, тоді станеться ще й будівельний колапс,
– наголосив російський опозиційний журналіст.

Своєю чергою це призведе до суттєвого зростання цін на житло. Крім цього, варто очікувати проблем у побутовому обслуговуванні, громадському харчуванні й так далі. Відтак ми побачимо різке подорожчання життя в Росії. Але російській владі на все це абсолютно байдуже.

Однак такі події не зачеплять військову сферу, бо там зарплати досить високі. Тому, найімовірніше, весь удар прийме цивільний сектор, який забезпечує рівень життя росіян.

Що відбувається в Росії: актуальні новини

  • Після теракту у "Крокусі" у Росії почалися облави та рейди на мігрантів, адже у стрілянині звинуватили громадян Таджикистану. Згодом Владімір Путін цинічно заявив, що нібито не можна допустити зростання ксенофобії. Водночас диктатор додав, що жити у Росії можуть лише ті, "хто цінує її звичаї, мову та культуру".
  • Чорноморський флот отримав нового командувача. Місце адмірала Віктора Соколова посів віцеадмірал Сергій Пінчук. Це відбулося на тлі постійних втрат росіян у Чорному морі. Відомо, що Сергій Пінчук родом з Севастополя, саме там він здобув військову освіту. З 2011 року командував Новоросійською військово-морською базою у складі ЧС.
  • У Підмосков'ї 3 квітня пролунав вибух на підстанції поруч із залізницею. Без світла залишилися одразу кілька районів. Також перестали курсувати тролейбуси. За офіційною інформацією причиною пожежі стало коротке замикання.