У Парижі пройде фотовиставка "Зруйнований, але нескорений Ірпінь"
Джерело:
Ірпінська міська радаУ Парижі відбудеться фотовиставка "Зруйнований, але нескорений Ірпінь". Вона стартує 8 червня й триватиме упродовж тижня.
Олександр Маркушин – Ірпінський міський голова – повідомив, що для жителів Парижа та гостей французької столиці підготували сильні фото. Вони демонструють, на що перетворили прекрасне місто Ірпінь російські загарбники.
Зауважте Королівські піхотинці підбили БМД російської бригади, яка чинила звірства на Київщині
А крім світлин, привеземо експозицію артефактів війни в Ірпені – те, що залишилося від речей мирних мешканців, після приходу російських окупантів,
– мовиться у повідомленні.
Маркушин зауважив, що у Парижі знайшли безпечний прихисток тисячі українців. Зокрема, ірпінців.
Ірпінський міський голова запросив людей відвідати виставку. Вони зможуть побачити на світлинах трагедію міста, поспілкуватися з земляками, поділитися наболілим та, можливо, навіть знайти нових друзів.
Маркушин повідомив, що фотоекспозицію представлять у Goethe-Institut Paris – школі німецької мови. Вона розташована у французькій столиці за адресою 17 avenue d'Iéna. Відкриття відбудеться о 15:00.
Волонтерка про село на Київщини, яке ворог найбільше понівечив
- Волонтерка Стефанія Пауль розповіла, що найбільш моторошна ситуація серед населени пунктів на Київщині – у маленькому селі Андріївка (Бучанський район).
- Населений пункт розташований на шляху, який веде до Києва від кордону з Білоруссю.
- Навколо Андріївки тривали запеклі бої з російськими окупантами. Більшість будинків у селі – зруйновано. Волонтерка розповіла, що Андріївки "просто немає".
- Тікаючи, російські загарбники залишили на території населеного пункту дуже багато боєприпасів. Фактично їх знаходять у кожному дворі.
- Військові з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які заходили у Київську область після звільнення, підтверджували масштаб руйнування.
- За даними захисників, ситуація в Андріївці – гірша, аніж у Бучі та Ірпені.
Зверніть увагу – в Ірпінь прибула перша електричка після звільнення міста: дивіться відео