Це дуже хитрий хід: для чого Путін домагається перемир'я
Путін відвідав штаб російської армії, де зустрівся з генералами, а 19 грудня збирається до Білорусі. Насправді він дуже хоче отримати перемир'я, утім це хитрість диктатора.
Таку думку 24 каналу озвучив політолог Тарас Загородній. Раніше повідомлялось про те, чи вигідно США підштовхувати Україну до перемир'я.
Цікаво Чи можливе новорічне перемир'я: у Кремлі істерично відреагували на саму ідею про це
Путін раніше не хотів асоціюватись з війною
Загородній розповів, що відвідини Путіним штабу російської армії – це дуже серйозний крок, бо раніше диктатор не хотів асоціюватись з війною. Загалом саме для цього і призначали Суровікіна, аби потім повішати на нього всіх собак. Нині, можливо, Путін сподівається на якісь успіхи.
Не виключено, що вони також умовлять Лукашенка, погрожуючи йому, що замінять його на будь-яку іншу прийнятну особистість. Це можливо, але головним буде навіть не слово Путіна, а слово Китаю, з яким Лукашенко будував стосунки. Тому не виключаю, що Путін очікує провал і там, і там,
– зазначив політолог.
Загородній про те, для чого Путін домагається перемир'я: дивіться відео
Путіну треба перемир'я
Він продовжив, що Путіну необхідне перемир'я, аби зірвати постачання Західного озброєння України. Росія почне говорити, мовляв, на фронті патова ситуація, жодна зі сторін не перемагає, тож, давайте говорити про мир. Російська 5 колона активізується в Європі.
"Так було у 2014 році, коли проти України було запроваджене ембарго на постачання зброї, на товари подвійного призначення, як з боку Євросоюзу, так і з боку США. Утім для росіян усе одно буде багато неприємних сюрпризів", – зауважив Загородній.
Перемовини між Україною та Росією: останні новини
- Позиція Туреччини впродовж усієї війни не є однозначною. Складається враження, що Реджеп Ердоган намагається не втратити міжнародний авторитет, але й бути важливим для Росії.
- Італія, ймовірно, припинить постачати зброю ЗСУ, коли Україна та Росія розпочнуть процес мирних переговорів. Про це заявив міністр оборони парламенту Італії Гвідо Крозетто.
- Відкрите російське вторгнення до України кардинально змінило політичний баланс у світі. Якщо на початку 2022 року Україна прагнула домогтися бодай якихось гарантій безпеки, то нині про це думає вже Путін.