Пішов на фронт добровольцем: відомий видавець і журналіст Володимир Чеповий зник безвісти

22 червня 2022, 13:40
Читать новость на русском

У бою за Україну міг загинути генеральний директор видавництва "Бліц-Інформ” Володимир Чеповий. Він пішов на фронт добровольцем.

У Національній спілці журналістів України з посиланням на речницю заступника голови Київської міської державної адміністрації Людмилу Шикоту заявили, що журналіст загинув.

Важливо Відданий армії та своїй країні: спогади про загиблого журналіста Олексія Чубашева

Відомо, що трапилося це нібито ще на початку червня. Однак його "тіло вдалося ідентифікували" лише 21 червня. 

Підтвердили, що у бою загинув генеральний директор видавництва "Бліц-Інформ", шеф-редактор журналу "Бізнес", автор проєкту "Бізнес 100". Енергійний, веселий, активний Володимир Чеповий. Такий ініціативний, відкритий, такий живий завжди,
– написала Шикота.

Зверніть увагу! Володимир Чеповий, ймовірно, уже 34-й працівник медіа, який загинув від рук росіян цього року.

Журналіст може бути живий

Син Володимира Чепового Іван розповів, що отримав від заступника військкома листа про те, що батько є офіційно зниклим безвісти. Як і багато інших українських захисників.

Ні в яких списках "200"/"300" його немає. Я щиро вірю в те, що все буде добре. Чекаємо на офіційну інформацію,
– написав Іван Чеповий.

Тож він попросив не поширювати інформацію про загибель батька.

Журналісти на війні

Президент Володимир Зеленський 6 червня нагородив журналістів з нагоди їхнього професійного свята. Також він вручив державні нагороди членам родин представників ЗМІ, які загинули внаслідок російського вторгнення.  Він подякував працівникам ЗМІ, які несуть правду та захищають нашу державу, як і бійці ЗСУ та весь український народ.

"Несете правду й важливу інформацію – дуже потужні, вагомі сенси, які можуть стати для нашої держави великою перевагою в цій боротьбі, в якій ми точно переможемо", – наголосив глава держави.

Цікаво! Журналіст Мстислав Чернов та фотожурналіст-фрілансер Євген Малолєтка отримали премію Freedom of Speech Award від Deutsche Welle. Новину повідомив Олександр Ткаченко. Міністр культури та інформаційної політики Ткаченко наголосив, що світ бачить війну в Україні їхніми очима.  

Після промови президент вручив державні нагороди за вагомий внесок у розвиток журналістики, високий професіоналізм та сумлінну працю. Він розповів, що з 24 лютого по 6 червня через збройну агресію Росії в Україні загинули 32 працівники українських та іноземних медіа. Зеленський згадав усіх їх поіменно. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Редакція 24 каналу висловлює щирі співчуття рідним усіх загиблих журналістів, які захищали нашу державу на інформаційному фронті та безпосередньо на території бойових дій. Вічна пам'ять кожному!

Варте вашої уваги – журналісти потрапили під жахливий обстріл на трасі Лисичанськ – Бахмут: дивіться відео