У воді як на суші: ЗСУ тестують інноваційні "плавучі бронежилети"
Джерело:
Міноборони УкраїниСили оборони йдуть в ногу з часом. Зокрема, українські військові випробовують інноваційні "плавучі бронежилети", які можуть врятувати життя на воді.
Спецпідрозділи Збройних Сил України оцінюють ефективність "плавучих бронежилетів" українського та зарубіжного виробництва. Про це повідомляє пресслужба Міноборони 13 березня, демонструючи фотодокази випробувань.
Дивіться також Ефект "сушкопаду": у ЗСУ пояснили, чому ворог менше застосовує авіацію
ЗСУ випробовують "плавучі жилети"
"Плавучі бронежилети" оснащені модулем, що дозволяє не тільки утримувати на плаву військовослужбовця, але і його спорядження загальною вагою до 27 кілограмів.
Олександр Шарко, головний спеціаліст Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, пояснив, що у випадку потрапляння у воду, бронежилет автоматично надуває повітряну подушку, що витягує бійця на поверхню.
Нам дуже важливі відгуки бійців. Після подібних випробувань ми отримуємо важливу інформацію від груп тестування. Це дозволяє покращувати вироби,
– зазначив Шарко.
Наразі відбувається анкетування серед учасників випробувань, щоб зібрати зворотний зв'язок та внести необхідні корективи до конструкції бронежилетів.
Українські військові тренуються у плавучих жилетах / Фото Міноборони
Розробка "плавучих бронежилетів" була ініційована з метою підвищення безпеки Військово-морських сил, понтонерів, Сил спеціальних операцій та деяких спецпідрозділів Десантно-штурмових військ, які можуть виконувати завдання у водному середовищі. Немає сумнівів, що це важлива ініціатива, яка є корисною для наших бійців.
Дивіться також Залякування чи чергова маячня․ Чому насправді Путін каже, що Бельгія виникла завдяки Росії
Українська армія: останні новини
- Сполучені Штати Америки оголосили про новий пакет допомоги Україні, розміром у 300 мільйонів доларів, що включає зенітні ракети Stinger та інше військове обладнання. Цей пакет засвідчує непохитну підтримку США у боротьбі України за свою незалежність та територіальну цілісність.
- "Державний оператор тилу" України за три місяці роботи ініціював 144 закупівлі для ЗСУ, з яких більшість проведено через систему Prozorro. Ефективність та прозорість закупівель дозволили зекономити майже 3 мільярди гривень, що демонструє високий рівень відповідальності та управління ресурсами.
- Данія анонсувала 16-й пакет військової допомоги для України, загальною вартістю 2,3 мільярда данських крон. Пакет включає артилерійські системи CAESAR та інше обладнання, що значно посилить оборонні можливості України у конфлікті з агресором.