Спецпідрозділи Збройних Сил України оцінюють ефективність "плавучих бронежилетів" українського та зарубіжного виробництва. Про це повідомляє пресслужба Міноборони 13 березня, демонструючи фотодокази випробувань.

Дивіться також Ефект "сушкопаду": у ЗСУ пояснили, чому ворог менше застосовує авіацію

ЗСУ випробовують "плавучі жилети"

"Плавучі бронежилети" оснащені модулем, що дозволяє не тільки утримувати на плаву військовослужбовця, але і його спорядження загальною вагою до 27 кілограмів.

Олександр Шарко, головний спеціаліст Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, пояснив, що у випадку потрапляння у воду, бронежилет автоматично надуває повітряну подушку, що витягує бійця на поверхню.

Нам дуже важливі відгуки бійців. Після подібних випробувань ми отримуємо важливу інформацію від груп тестування. Це дозволяє покращувати вироби,
– зазначив Шарко.

Наразі відбувається анкетування серед учасників випробувань, щоб зібрати зворотний зв'язок та внести необхідні корективи до конструкції бронежилетів.

Українські військові тренуються у плавучих жилетах / Фото Міноборони

Розробка "плавучих бронежилетів" була ініційована з метою підвищення безпеки Військово-морських сил, понтонерів, Сил спеціальних операцій та деяких спецпідрозділів Десантно-штурмових військ, які можуть виконувати завдання у водному середовищі. Немає сумнівів, що це важлива ініціатива, яка є корисною для наших бійців.

Дивіться також Залякування чи чергова маячня․ Чому насправді Путін каже, що Бельгія виникла завдяки Росії

Українська армія: останні новини

  • Сполучені Штати Америки оголосили про новий пакет допомоги Україні, розміром у 300 мільйонів доларів, що включає зенітні ракети Stinger та інше військове обладнання. Цей пакет засвідчує непохитну підтримку США у боротьбі України за свою незалежність та територіальну цілісність.
  • "Державний оператор тилу" України за три місяці роботи ініціював 144 закупівлі для ЗСУ, з яких більшість проведено через систему Prozorro. Ефективність та прозорість закупівель дозволили зекономити майже 3 мільярди гривень, що демонструє високий рівень відповідальності та управління ресурсами.
  • Данія анонсувала 16-й пакет військової допомоги для України, загальною вартістю 2,3 мільярда данських крон. Пакет включає артилерійські системи CAESAR та інше обладнання, що значно посилить оборонні можливості України у конфлікті з агресором.