Відповідь буде жорстка, – Братчук оцінив загрози від Придністров'я
Кремль і представники так званого Придністров'я продовжують інформаційно нагнітати ситуацію навколо регіону. Водночас якби Росія хотіла відкрити там другий фронт, то зробила б це ще у 2022 році.
Речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук зауважив 24 Каналу, що багато говорять також про боєздатність російського угруповання у Придністров'ї. Однак навряд вони можуть щось зробити.
Цікаво "Приєднання Придністров'я до Росії": що там відбувається, чи готова Україна і кому вигідний вкид
Україна відповідатиме жорстко на можливу загрозу
Ба більше, питання і до їхніх ресурсів. За десятиліття корупції там могли багато попродати, та й неналежне зберігання боєприпасів могло призвести до того, що їх вже неможливо використовувати.
Отже, якби Росія мала можливість відкрити так званий другий фронт з цього боку, то відкрила б його 24 лютого 2022 року. З боку України ситуація є повністю контрольованою. На будь-які провокації наші Сили оборони реагуватимуть адекватно, відповідно і жорстко.
Відповідні сили та засоби ЗСУ й силових структур, що є складовими Сил оборони, готові до будь-яких провокацій, зокрема озброєних. З цього боку відповідь буде жорстка. У нас війна, ми реагуватимемо так,
– наголосив Братчук.
Крім того, перші диверсійні групи на Одесу заходили саме з боку так званого Придністров'я. Якщо подивитися на інформацію з відкритих джерел, то можна переконатися, що постійна робота на цьому напрямку ведеться. Тож все буде контрольовано.
Що відбувається у Придністров'ї: коротко
- 28 лютого на з'їзді депутатів так зване Придністров'я звернулося до Росії за допомогою. Причиною буцімто стала "економічна блокада" з боку Молдови.
- В Офісі Президента України зазначили, що так Владімір Путін вирішив підійняти ставки. Крім того, там припустили, що Кремль може використати це у пропагандистських цілях.
- У Силах оборони Півдня розповіли про поточну ситуацію на кордоні. Там підкреслили, що кордон із невизнаним Придністров'ям надійно захищений.