Трампу потрібне інтерв'ю Путіна й Карлсона: Піонтковський назвав причину
Владімір Путін дав інтерв'ю американському пропагандисту Такеру Карлсону. Колишній журналіст наближений до колишнього президента США Дональда Трампа.
Російський публіцист зі США Андрій Піонтковський прокоментував 24 Каналу скандальне інтерв'ю. За його словами, воно мало конкретну мету.
До теми "Сам себе прирівняв до Гітлера": що хотів виправдати Путін в інтерв'ю Карлсону
"Мені здається, сенс цього інтерв'ю – це демонстрація солідарності, близькості, політичної єдності й спільності цілей Трампа та Путіна. <...> Це нібито їхнє "потиснення рук" через океан", – зазначив Піонтковський.
Водночас інтерв'ю Путіна не мало жодного ефекту на американців. Карлсон має свою аудиторію, яка вже давно визначилась, але нових прихильників завоювати не зможе.
Зверніть увагу! Карлсона звільнили з Fox News за наклеп на компанію Dominion Voting Systems, яку пропагандист звинуватив у фальсифікації президентських виборів 2020 року на користь Джо Байдена. Канал мусив заплатити 787,5 мільйона доларів, щоб укласти мирову угоду.Як пов'язане інтерв'ю Путіна й ситуація в Конгресі
Опублікування скандального інтерв'ю фактично збіглось із проваленням голосування за пакет на 118 мільярдів доларів у Сенаті. Як відомо, цей законопроєкт блокує трампівська група республіканців MAGA, яка становить лише 15–20% партії.
Стан справ у Конгресі в четвер (8 лютого – 24 Канал) досягнув дна й водночас відштовхнувся від нього,
– констатував Піонтковський.
Так, демократи зробили політичний маневр і виключили проблемне питання безпеки на кордоні з Мексикою із законопроєкту – і Сенат проголосував за пакет допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню на 95 мільярдів доларів.
Але попереду ще голосування в Палаті представників, де республіканці становлять більшість.
Допомога від США для України: останні новини
- Упродовж 10–11 лютого сенатори мали представити правки до багатостраждального документа вже без питання кордону. Близько 60 мільярдів доларів мають надати Україні.
- Дональд Трамп закликав Сенат не голосувати за пакет допомоги. Мовляв, переказувати кошти потрібно виключно у формі кредитів, щоб "США не пошили себе в дурні".
- Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що протягом найближчих двох місяців США мають ухвалити пакет допомоги Україні. На цей період Києву ще вистачить фінансування.