Путін уже не хоче говорити про війну: як вибухи в прикордонних регіонах діють на росіян
Часті вибухи у прикордонних російських регіонах певним чином впливають на населення. А Путін останнім часом почав уникати згадок про війну, яку сам же розв'язав проти України.
Політтехнолог Борис Тизенгаузен зауважив 24 Каналу, що глава Кремля не хоче відповідати на запитання свого народу, які стосуються війни.
До речі Путін злякався заколоту Пригожина: як диктатор намагається запобігти поваленню режиму
Чому Путін припинив говорити про війну
Політтехнолог зазначив, що Путіну нічого продемонструвати своєму народові, адже немає результатів на полі бою. Проте російському диктатору все ж доводиться відповідати на незручні запитання росіян.
Неприємно йому (Путіну – 24 Канал) говорити про війну, це вже помітно,
– наголосив Тизенгаузен.
Дуже чітко це, зауважив він, продемонструвала новорічна промова Путіна. Під час цього дійства вже не було ні солдатиків у камуфляжах, ні перевдягнених співробітників федеральної служби охорони, ані слова "війна". Натомість російський диктатор щось говорив про місію "великої Росії", сім'ю.
Як можуть вплинути на росіян вибухи у прикордонні
Тизенгаузен вважає, що єдине, до чого можуть призвести регулярні вибухи у прикордонних російських регіонах, – збільшення кількості людей, які хочуть якнайшвидшого завершення війни. Однак вони не будуть відкрито засуджувати Путіна, закликаючи закінчувати війну.
На його думку, росіяни, як не парадоксально, звинувачуватимуть Україну, загалом будь-кого в тому, що на їхні будинки падають ракети, які вони самі ж і збивають.
Але вони підсвідомо хотітимуть повернутись до того рівня комфорту, який у них був,
– заявив політтехнолог.
Він зауважив, що, наприклад, у тимчасово окупованому Криму багато хто вже говорить про те, що треба закінчувати війну, тому що тривоги у них там часто лунають.
Звісно ж, додав Тизенгаузен, залишаються там і ті, які все ще стверджують, що російська армія ось-ось переможе. Але це "скоро" триває вже майже 2 роки.
Путін і війна: останні новини
- Жителі семи регіонів Росії у новорічну ніч стали свідками "відвертого виступу" Путіна. Так, замість новорічного звернення російського диктатора вони мали змогу почути виступ про військові невдачі та економічні втрати. Донести правду до росіян допомогли українські хакери, які зламали російський інтернет-провайдер.
- Уже 1 січня Путін вирішив зустрітися з пораненими на війні окупантами та вкотре наговорив маячні. Міжнародний злочинець знову почав робити свої "миротворчі" заяви. Примітно, що після цього став погрожувати розібратися із Заходом.
- Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що виголошування главою Кремля тез про війну Росії із Заходом, а не Україною, має конкретну мету. Зокрема, Путін хоче домогтися визнання "права" Росії на контроль над окремими країнами Східної Європи.