Конвеєр піхоти: чому Путін заговорив про "сімейні цінності" та багатодітні родини
Владімір Путін наголосив на тому, що жінкам у Росії треба народжувати більше дітей, адже так колись робили їхні бабусі. Тим часом російський диктатор щодня відправляє на смерть в Україну тисячі своїх бійців.
Так званий російський президент не пропонує росіянам жити краще, а лише говорить про, як колись жили бабусі та дідусі. Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен, зауваживши, що Путін дбає не про людей, а про те, щоб мати кого відправити на фронт.
Дивіться також "Друга армія світу" хоче захопити маленьке містечко, – Костенко про тиск росіян на Авдіївку
Що означають такі заяви Путіна
Демографічні показники у Росії падають ще з моменту анексії Криму у 2014 році. Люди побоюються народжувати дітей, а нещодавно один із російських чиновників навіть назвав народження дитини – кроком до бідності.
За словами політтехнолога, найголовнішу роль у пропаганді материнства також відіграють російські священники, зокрема патріарх Кіріл Гундяєв. Ще однією причиною народити дитину можуть бути гроші й так званий материнський капітал. Велика кількість росіян народжують для того, щоб його отримати.
Якщо Путін постійно починатиме війни, то кожну дитину можна відправляти на війну. Це такий конвеєр "щастя" й саме на це натякає Путін. Він же не каже народжувати дітей, щоб зробити Росію успішною країною, а лише тому, що задумав багато війн,
– розповів Борис Тизенгаузен.
Політтехнолог пояснив слова Путіна про збільшення народжуваності: дивіться відео
Заклики Путіна народжувати дітей не надто допомагають. Основною темою своїх виступів він обрав так звану "велич Росії", а також сімейні цінності, культуру материнства.
"Про все це нам говорить Путін, який заховав свою маму й переписав біографію, розлучився з дружиною, коханка народила йому дітей. Зі своїми дочками він ніколи не виходить в люди. Такий він "прекрасний сім'янин", – розповів Тизенгаузен.
Що відбувається у Росії
- У російському МЗС знову заявили про готовність воювати з НАТО й відкинули будь-які можливості перемовин. Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков сказав, що нібито від Альянсу залежить чи виникне новий військовий конфлікт. За словами чиновника, країна-агресорка готова захищати національні інтереси всіма засобами.
- Фінляндія закрила кордон з Росією через потік мігрантів. Вести переговорили з окупантами щодо цього країна відмовилась. Щобільше, прем'єр Фінляндії зазначив, що політичної дискусії з Росією не було від початку повномасштабної війни в Україні.
- Терабайти інформації міністерства праці та соцзахисту Росії опинилися в руках українських хакерів. Мовиться, що цю операцію провели спільно з кіберфахівцями СБУ. Відтак вдалося отримати дані про російських військовослужбовців, статистику так званої "сво" та інформацію про тимчасово окуповані регіони України.