Ми на початку війн Росії, – ексочільник МЗС Німеччини сказав, проти кого Путін ще може воювати
Джерело:
Augsburger AllgemeineРосія розпочала повномасштабну війну проти України у лютому 2022 року, однак це сталося на вперше та, як впевнені світові лідери, не востаннє. У Німеччині припустили, яка держава може стати наступною ціллю Росії.
Ексочільник МЗС Німеччини Йошка Фішер заявив, що російський президент Владімір Путін може напасти на ще одну країну. він вважає, що під прицілом Росії може перебувати Молдова.
Дивіться також Вони ближчі до НАТО, ніж будь-коли за всю історію, – адмірал НАТО про успіхи української армії
"Ми на початку російських війн"
Фішер висловив думку, що Молдова вже доволі довго перебуває у полі зору агресора.
Ми лише на початку російських ревізійних війн. Путін хоче повернути колишні радянські території,
– зазначив ексочільник МЗС Німеччини.
Водночас він впевнений, що Путін навряд чи насмілиться напасти на одну із країн НАТО. Дипломат сказав, що війна в Україні показала йому, що Росії буде важко встигати за збройовими технологіями НАТО. За його словами, найкраще, що світ може зробити для миру – масово переозброїтися.
Він наголосив, що ніхто не повинен думати, що він може атакувати територію Альянсу.
НАТО ближче до війни з Росією, ніж більшість людей може усвідомити
- Відносини між НАТО та Росією доволі напружені. Остання постійно погрожує Альянсу війною, тож там вважають, що насправді протистояння може початись раніше, ніж ми очікуємо. Норвезький аналітик Фабіан Гоффман вважає, що країни НАТО ближче до війни з Росією, ніж готові усвідомити. За його словами, зараз "часове вікно" для переозброєння.
- Крім того, важливо бути обережними щодо припущень, що війна з НАТО розгортатиметься подібним чином, як з Україною, хоча й у інших масштабах. Насправді війна між НАТО та Росією, швидше за все, набуде зовсім іншої форми, вважає аналітик.
- Він підкреслив, що потрібно вчасно припинити військові дії, враховуючи, що перемогу потрібно здобути до того, як звичайна перевага НАТО почне діяти. Дві ключові концепції відіграють вирішальну роль: удари деескалації та агресивна санктуаризація.