У Росії нарощують передвиборчу кампанію Путіна: чого бояться у Кремлі

3 березня 2024, 04:31
Читать новость на русском

Кремль активно посилює передвиборчу кампанію Владіміра Путіна. У Росії є певна кількість так званих "антивоєнних" росіян, який дуже боїться кремлівський диктатор.

Тому Путін посилив ядерні погрози, не допустив до виборів Бориса Надєждіна та вдає, що нібито "проводить реформи". Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Олексій Кошель.

Читайте також Путін наобіцяв золоті гори бідним і багатодітним: росіяни припустили, що їх "розстрілюватимуть"

Путін посилює риторику

Олексій Кошель зазначив, що напередодні президентських "виборів" у Росії Путін має проблеми. Хоч всім давно відомо, що так звані "результати виборів" будуть на його користь. Однак диктатора насторожують так звані "антивоєнні" росіяни.

У Путіна є величезні проблеми на "виборах". Є певний відсоток "антивоєнного" електорату. Вони не про те, що потрібно вивести війська з України і припинити війну. Вони за те, що "потрібно вирішувати, з ким та за що воюємо". Така м'яка "антивоєнна" риторика. Їх може бути 15 – 20%. Кремль цього відсотка боїться,
– сказав він.

Тому Кремль не допустив до виборів так званого "опозиціонера" Бориса Надєждіна, який не став би лідером. Але коли Путін побачив черги росіян, які хотіли поставити підпис за Надєждіна, за м'яку "антивоєнну" риторику, то злякався.

Також через це постійно з'являються нові ядерні погрози, новини, що Путін нібито "літав на винищувачі", та навіть історії про його "молодих коханок". У такий спосіб хочуть показати, що диктатор ще буцімто "молодий і вічно житиме".

"Вони працюють на повну, тому що розуміють проблеми на виборах. Зокрема, через ці проблеми, через те, що потрібно приглушити цю м'яку "антивоєнну" риторику, вони зараз підвищують рівень і емоційність ядерних погроз", – додав політолог.

Ядерні погрози Путіна: останнє

  • Владімір Путін на початку свого звернення до федеральних зборів 29 лютого заявив, що нібито "стратегічні ядерні сили Росії перебувають у стані повної готовності". Диктатор сказав, що Росія вже використовує на фронті гіперзвукові ракети "Кинджал" і "Циркон".
  • Диктатор висловився про можливу відправку військ НАТО в Україну, про яку днями заговорили на Заході. За його словами, наслідки "для можливих інтервентів будуть трагічними". Він знову вдався до погроз ядерною війною.
  • У Євросоюзі прокоментували такі гучні заяви кремлівського диктатора. Речник Єврокомісії з питань зовнішньої політики Пітер Стано зауважив, що погрози Путіна застосувати ядерну зброю проти України та Заходу є частиною політичної кампанії перед президентськими "виборами". Крім того, Путін намагається відвести свою провину від початку війни в Україні.
  • Спікер Державного департаменту Сполучених Штатів Метью Міллер наголосив, що США вже попередили Росію про наслідки застосування ядерної зброї. Він підкреслив, що погрози з боку російського диктатора безвідповідальні, та додав, що подібні заяви з боку лідера держави з ядерною зброєю неприпустимі.