Однак після цієї гучної заяви диктатор "спустився" та почав говорити про все, що турбує росіян. Російський диктатор описував фантастичні "реформи", які начебто буде проводити Кремль. Зокрема, планують відмивати гроші на багатодітних сім'ях, жіночих консультаціях, репетиторах та освіті, пише 24 Канал.

Дивіться також Наслідки для інтервентів будуть трагічні, – Путін про можливу відправку військ Заходу в Україну

Заява Путіна про ядерну зброю

На початку свого виступу Владімір Путін заявив, що буцімто "стратегічні ядерні сили Росії перебувають у стані повної готовності". Диктатор сказав, що Росія вже використовує на фронті гіперзвукові ракети "Кинджал" і "Циркон".

Щодо ракет "Циркон", то їх Кремль вперше застосував 7 лютого 2024 року під час удару по Києву. Проте виявилось, що ця ракета не відповідає заявленим тактико-технічним даним, про які заявляв Кремль.

Окрім того, російський диктатор:

  • сказав, що нібито закінчуються випробування крилатої ракети необмеженої дальності "Буревісник" та безпілотного підводного апарата "Посейдон";
  • пообіцяв показати ракетний комплекс "Сармат" на бойовому чергуванні.

Путін запевнив, що, мовляв, важкі балістичні ракети "Сармат" вже "підтвердили свої високі та унікальні характеристики", проте робота над новими озброєннями триватиме і "невдовзі про них почують".

Путін довго говорив про сім'ї, бідність та жіночі консультації

Після брязкання зброєю Путін вдався до розмов на дуже вузькі теми. Зокрема, диктатор говорив, що треба збільшувати народжуваність та пообіцяв у цьому контексті "досягти сталого зростання народжуваності у Росії у найближчі 6 років".

Далі диктатор вже аж дуже захопився цією темою та сказав, що запустять програму "Сім'я", а регіонам з низькою народжуваністю пообіцяв гроші "на розширення заходів підтримки сімей".

Пропоную запустити нову комплексну програму з охорони материнства, збереження здоров'я дітей та підлітків, у тому числі репродуктивного здоров'я,
– заявив Путін.

За його словами, серед пріоритетів його програми:

  • розширення мережі жіночих консультацій;
  • модернізація перинатальних центрів, дитячих поліклінік та лікарень.

Окрім того, Путін заявив, що вони проведуть капітальні ремонти дитячих садків та шкіл. Окрім того, Путін кашляв та бідкався, що росіяни не можуть з першого разу скласти єдиний державний екзамен. Тому сам механізм нібито має вдосконалюватись.

Також диктатор пообіцяв гроші за класне керівництво та кураторство груп у технікумах. Однак тільки в містах з населенням менш як 100 тисяч осіб.

Окрім того, щоб вже остаточно пропаганда мала що "згодувати" народу, заявив про те, що начебто навіть знизилась кількість вживання алкоголю, насамперед міцного. Воно й не дивно, адже Росія втратила на війні в Україні понад 400 тисяч споживачів міцного напою, проте Путін про це не сказав.

Путін знову погрожував Європі та казав про "загрозу" через розширення НАТО

  • За понад дві години звернення до Федеральних зборів Путін не здивував нікого. На початку він традиційно звинуватив Захід у війні в Україні, НАТО – у розширенні, США – у демагогії.
  • Диктатор заявив, що нібито не збирається нападати на Європу, проте тут же пригрозив, що має зброю, яка може атакувати ЄС.
  • Згодом сказав, що нібито через розширення НАТО треба укріпити угруповання на західному напрямку. Путіна злякало те, що в Альянс увійшли Швеція та Фінляндія.