Іще раз – 1–2 дні зволікання і трішки "удачі" підводять цілі регіони до прірви. Отак.

А в нас люди досі жартують і бідкаються що не працює метро. Прокиньтесь! Серед вас зараз десятки, а скоріш за все сотні, якщо не тисячі заражених, невелика частина з яких за 2 тижні потребуватиме реанімації, але встигне заразити по дорозі по парі інших.

Важливо! В умовах пандемії коронавірусу. Методичка для всіх

Це як вогонь, тільки через стан медичної інфраструктури і держуправління ми не знаємо чи цей вогонь тліє, чи уже горить і пожежників викликати пізно. Повторюсь: з кожним наступним днем кількість людей, які починають відчувати симптоми, а також тих, хто помирає буде рости. Причому рости не повільно, а експоненційно. У кращому разі ця крива не встигне розігнатися занадто і за два тижні стабілізується. Причому стабілізація або хоча б сповільнення почнеться через два тижні після закриття метро. Бо це реально і болісно, але змусить багатьох сидіти вдома і не приєднатися до тих, хто зляже тимчасово або ні.

Через два тижні ми дізнаємось чи змогло наше суспільство, нарешті, як одне ціле домовитись про правила і їх дотриматись. Чи змогли однаково поводитись у контексті гігієни слюсар та програміст, гопник та бізнесмен, пенсіонер та військовий. Бо якщо ні – то нам прийдеться щось змінювати і терпіти наступні два тижні, чекаючи на результат.

Це загальне горе, бо його наслідки торкнуться усіх, когось тільки економічно. Когось зміною місця прописки на домовину.

Два тижні і хейтерів під постами про закриття метро стане менше. Бо вони будуть вдячні тим, через кого вони зараз не у палатах і дихають не через трубку (якої у багатьох палатах навіть нема). Не факт, що вони будуть це визнавати. Але…

Не треба казати, що я розганяю паніку. Навпаки, я попереджаю паніку, яка може настати вже скоро. Бо, якщо ми домовляємось про правила і хочем, щоб вони діяли – це означає що кожному з нас потрібно буде змінити свою поведінку. Це працює саме так. І як ні Порошенко, ні Зеленський не були винні, що ти не прибрав за собакою. Так само вони не будуть винні, що ти помер.

Рекомендуємо! Уроки з минулого. Те, що зупинило чуму, знищить і коронавірус

Влада, увівши карантин, вчинила правильно. Нам лишилося лише сподіватись, що вона не запізнилась

Тому заверши усі справи. Відклади все, що можна. Сиди вдома. Уникай зустрічей. Тримай пальці. Допомагай близьким, тим хто потребує і армії.

Через тиждень подивишся новини і подякуєш, що я тебе зупинив.
Дуже сподіваюсь, що мені вдалося.