Президент Зеленський чітко задекларував у присутності Путіна, що Крим український. Чітко сформулював червоні лінії, які він не переходитиме. Навіть трохи потролив російських журналістів (відповісти яким Путіну, до речі, не дали).

Читайте також: За кадром нормандського саміту: про спірні питання і майбутнє Донбасу

Цікаво, що на відміну від досвідчених ("матерых") політиків Путіна, Меркель та Макрона, стомлений Зеленський не просто виглядав – він був щирим. За цю щирість йому можна багато що пробачити: і недосвідченість, і брак послідовності, і строкатість оточення і навіть перехід на російську мову ...

Щирість – найпотужніша зброя проти "фейкократії", якою Путін інфікує світ. Бо щирість – це справжність. А справжність – це єдине, чого – як чорт ладана – боїться наскрізь фейковий "русский мир".

Цікаво: Нормандська зустріч у Парижі: все, що відомо про результати та наслідки

На місці будь-якого росіянина я б мимоволі позаздрив українцям, щирість та енергія президента яких так яскраво контрастувала з суцільною силіконовістю Путіна. Я далекий від ідеалізації Зеленського, але сьогодні в ньому справді було найбільше життя з усієї четвірки. Життя, яке має мимоволі вабити забальзамованих пропагандою росіян. Як має вабити мешканців розкішних пильних палаців свіже весняне повітря.

Відкритим залишається лише питання, чи вистачить у вітчизняних опонентів чинного Президента шляхетності визнати, що Зеленський відіграв сьогодні (як для першого разу) дуже добре? Для мене це буде маркером справжнього патріотизму. Бо Україна сьогодні однозначно виграла. Хоча б тому, що не програла, як їй пророкував багато хто.

Автор: Геннадій Друзенко
Джерело: Facebook