Так, депутати "ДНР" на позачерговому пленарному засіданні "народної ради" створили "Тимчасову комісію з питань сприяння у виявленні загроз державній безпеці, інтересам Донецької Народної Республіки та її жителів". Мета створення комісії — контроль за прибулими з України чи інших територій людьми, на кого впаде підозра в агентурній діяльності або сприянні організаціям, що завдають шкоди "республіці".

"Зараз в ДНР повертаються багато людей з території України та інших місць. І в багатьох місцях відбуваються саботажі. Ми повинні працювати в цьому напрямку, протистояти агресії, яка спрямована проти нас. Комісія розглядатиме питання причетності певних осіб до структур, які завдають шкоди нашій державі", — розповів журналістам "депутат народної ради", автор проекту Андрій Мірошниченко.

Нагадаю, що спричинило появу цього "законопроекту". 14 липня в Донецьку був поранений Юрій Сивоконенко, один з ідеологів "ДНР", а також один з кандидатів на пост глави "ДНР", нині — голова спілки ветеранів Донецька "Беркут". На Сивоконенка напали на вулиці Панфілова, невідомі застосували автоматичну зброю. Нападникам вдалося втекти. В результаті нападу терорист отримав поранення в руку, а його помічник отримав поранення в шию. У той-таки день вранці в районі заводу "Топаз" у Донецьку під час руху був підірваний Range Rover, за кермом якого перебувала секретарка ватажка "ДНР" Олександра Захарченка — Олена Філіппова. Місцеві припускають, що підрив секретарки міг бути попередженням самому Захарченку.

Складно вірити в обіцянки "чесного суду" від сепаратистів. Досить згадати лишень, як "народні захисники" віджимали квартири та машини, а їхніх власників кидали у підвали, калічили або позбавляли життя. Досить було належати не до "єдиної расово вірної" конфесії УПЦ МП, мати у сумці український прапорець або просто не так подивитися на "ополченця" — і запросто можна було опинитися "на підвалі". Так постраждали протестантські пастори Хомченко та Косяк, священик УГКЦ Тихон Кульбака та багато інших.

Зараз в Луганську за надуманим звинуваченням у шпигунстві бойовики утримують в підвалах журналістку Марію Варфоломеєву, яка, залишилася в місті, щоб доглядати важко хвору бабусю. До речі, бабуся Марії, за словами луганчан, повісилася після того, як дівчину захопили в полон. Так що, донеччани – кожен з вас може стати фігурантом справи про "агресію проти молодої" фейкової "республіки". Те, що ви не причетні до жодних актів агресії, перепоною для бандитів не стане. Під тортурами в катівнях НКВС ламалися і зводили наклеп на себе і друзів тисячі людей, а бойовики дуже поважають методи "роботи" своїх ідейних вчителів... Тож, краяни, як казав Юліус Фучік, "я люблю вас, будьте пильними!".

Читайте також: Бойовики "ДНР" вирішили створити патрульну поліцію Донецька