Політикам, які сьогодні критикують медичну реформу, відлітаючи на власне лікування чартерами у Швейцарію, Австрію чи Німеччину, варто хоча б постити селфі із українських лікарень...

Читайте також: Медреформа в дії: що зміниться для українців?

Бо одна справа на словах захищати радянські/соціалістичні цінності, а зовсім інша піти у звичайну районну лікарню. І бажано не в Києві.

Супрун, на яку так всі нагнітали за допомогою коаліції, РПЛ, "Самопомочі" та особистого лобізму Гройсмана, змогла провести свою першу реформу.

І, як на мене, це добре. В першу чергу з точки зору того, як успішний українець/українка повертається додому, із багажем глобального досвіду у своїй галузі (в даному випадку медицина) та реалізує зміни в Україні. Нам, точніше нашому політикуму, цього явно не вистачає: сучасних знань, нових підходів, світових практик. Тому і маємо вечірні шоу: за все хороше проти всього поганого. По факту корупція.

Електоратом рулять популісти-корупціонери.

Все ж таки треба змінюватись, йти вперед і використовувати наші сильні сторони. Треба вперше в історії створити такі умови, щоб українці змогли самореалізовуватися вдома.

І 15 мільйонів українців по всьому світу одна з них. Головне вправно цим скористатись. Як наприклад це робить Ірландія, Ізраїль та Індія.

Ми можемо бути глобальними і маємо стати успішними!

Читайте також: Парубій розповів про перешкоду на шляху підписання медичної реформи