В колонах вторгнення можуть перебувати бійці 15-ї так званої "Миротворчої бригади", яка розташована поблизу с. Рощинський Самарської області (РФ). У складі бригади 3 мотострілкових і один розвідувальний батальйон, а також спеціальні підрозділи бойового, тилового і матеріально-технічного забезпечення.

Командир 15-ї бригади полковник Микола Захаров. Раніше він працював на посаді військового комісара Челябінської області. Захаров народився в 1965 році в Курганській області. У 1989-му закінчив Челябінське вище танкове командне училище, пройшов шлях від командира взводу до командира полку. У 2002 році отримав диплом Військової академії ім. М.В.Фрунзе. Перебуваючи в запасі, Захаров три роки працював заступником начальника інкасації челябінського підрозділу "Ощадбанку". Учасник бойових дій, нагороджений орденом Мужності, орденом "За військові заслуги" і медалями.

Начальник Генштабу ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко підтвердив факт перебування на території України російських військових частин, зокрема 15-ї окремої мотострілкової бригади. "Ми знаємо, що і сьогодні регулярні частини російської армії продовжують перебувати в Україні. Наприклад: 15-та окрема мотострілецька бригада 2-ї армії Центрального військового округу, 8-ма окрема мотострілецька бригада, 331-й повітряно-десантний полк з Костроми 98-ї повітряно-десантної дивізії та інші", — перелічив начальник Генштабу.

Заступник командуючого АТО полковник Валентин Федичев підтвердив інформацію аналітичного відділу ГІ " Права Справа" щодо прибуття на територію т.зв. "ЛНР" та "ДНР" кадирівських бойовиків. За його словами, 13-14 квітня української розвідкою виявлено прибуття з боку Росії групи до 30 бойовиків чеченської національності в населений пункт Слов'яносербськ Луганської області.

Читайте також: Кадирівці і осетини в "ЛНР": хто є хто