В Луганську загін кадирівців розквартирований в приміщеннях колишнього Головного управління Міндоходів в Луганській області за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинского, 2-а (3-й поверх).

В м. Краснодон загони кадирівців відповідають за супровід колон та контрабанду ПММ і зброї. Керує ними польовий командир на псевдо "Мага". Крім того, на території міста Краснодон розквартирована група польового командира на псевдо "Дикий".

Є інформація про базування кадирівців та території бази відпочинку поблизу с. Пархоменко та в районі с. Хрящівка, дачний кооператив "Мир". На території кооперативу, крім живої сили, розміщуються важка техніка і артилерія бойовиків.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа"на території т.зв. "ЛНР", в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області, налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.

В Краснодоні кадирівцями налагоджена тісна взаємодія з загоном польового командира на псевдо "Моджахед". Загін "Моджахеда" брав активну участь в роззброєнні оквартированого в м. Краснодон загону МГБ ЛНР ОБроН "Одесса" (командир Фомінов на псевдо "Фома").

Загальна кількість бойовиків, які розквартировані в Краснодонському і Свердловському районах Луганської області коливається від 100 до 250 бойовиків.

В Луганську вихідці з Кавказу входили окремими підрозділами до складу батальйонів "Дон" і "Зоря". Місцем їхнього розташування були селища Миколаївка та Піонерське Станично-Луганського району Луганської області.

В м. Лутугине був розквартирований підрозділ осетин загальною кількістю до 40 бойовиків. На початок збройного протистояння з регулярною українською армією загін нараховував до 70 бойовиків. Командир - Алгуров Альберт Філіпович. Ветеран збройних конфліктів на Кавказі. Один з польових командирів - Агаєв Аксарбек.

В Стаханові оперує загін вихідців з Кавказу кількістю до 100 бойовиків.

Читайте також: Донецького сепаратиста Губарєва кадировці хотіли закопати живцем