Відомий експерт з ведення переговорів, бізнес-тренер Ігор Ризов, зміг об'єднати величезну кількість наукових підходів і технік, що існують сьогодні в світі переговорів, про що детально розповів на сторінках своєї книги "Я завжди знаю, що сказати. Книга-тренінг по успішних переговорах". В основі книги лежить не просто потужна теоретична база, але й конкретні приклади ситуацій, що найбільш часто трапляються, та теоретичні вправи, які допоможуть вийти переможцями в переговорах будь-якого рівня.


Книга Ігоря Ризова "Я завжди знаю, що сказати" – ідельний посібник для ведення переговорів

Читайте також: Фаворит серед бестселерів, або Як завоювати 6 літературних відзнак

На сторінках своєї книги автор детально описує стратегії перехоплення, управління і утримання уваги в досить складних переговорних ситуаціях. Наприклад, щоб привернути увагу партнерів або аудиторії, можна емоційно поставити риторичне питання і трохи витримати паузу або розповісти що-небудь з особистого досвіду. Також дуже важливо тримати зоровий контакт з опонентом і забезпечити зворотний зв'язок через запитання по темі.

Застосування "техніки-відлуння" – повторення своїми словами сказаного партнером, тобто одна сторона переговорів має можливість переконатися в тому, що вона все правильно зрозуміла, а друга – при необхідності внести правки.

Техніка "вентилювання емоцій" дасть можливість партнерам позбутися всього накопиченого негативу без шкоди для переговорів. І на сторінках книги детально розповідається про те, як відкрито обговорити почуття і емоції, щоб розумно і спокійно обговорити проблему.

Техніка "поза грою" стане відмінним рішенням в тих випадках, коли один партнер викликає в іншого роздратування, тому, щоб переговори не були зірвані, слід пам'ятати, що на діловій зустрічі першорядним є рішення ділових питань, а не виправлення персональних особливостей партнерів.

Техніка "мозковий штурм" допоможе вирішити спірні моменти на ділових зустрічах або переговорах. Ця техніка передбачає відмову від запропонованих раніше варіантів обома сторонами і спільну розробку нових варіантів вирішення спірних моментів. При цьому обов'язково потрібно проводити тест на реальність, тобто перевіряти, наскільки реально виконати те, про що йдеться мова.

Книгу Ризова "Я завжди знаю, що сказати. Книга-тренінг по успішних переговорах" видавництва Букшеф можна сміливо назвати найкращим посібником для успішного ведення переговорів, адже на її сторінках дуже вміло об'єднані наукові підходи в організації переговорів, практичні приклади та унікальні вправи. Описані прийоми і поради в цій книзі дозволять не просто вийти переможцем на переговорах, але й залишитися другом для іншої сторони, вибудовуючи міцні партнерські відносини на довгі роки.

Читайте також: Пiдживи мозок. Книжки, що спонукають