Архив
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS ЛЕНТА
   Общий RSS

   Топ новости

   Видео новости

   Скасування депутатської недоторканості: що принесуть мирні масові акції 17 жовтня

   Сьогодні поговоримо про те, чому так важливо прийти на акції 17-го жовтня. Нагадаю, що в цей день по всій країні відбудуться мирні масові заходи з трьома головними вимогами: створити антикорупційний суд, змінити виборчі правила і скасувати депутатську недоторканість.

   Давайте зовсім трішки проговоримо важливість кожної з цих вимог.

   Без створення антикорупційного суду ТОП-корупціонери залишаться непокараними. Старі, нереформовані суди і далі покриватимуить Насірових, Охендовських, Мартиненків та інших, обвинувачених детективами Антикорупційного бюро. Згадайте лише цирк, коли українській суддя не повірив у британське громадянство Насірова, тримаючи в руках лист британського міністерства внутрішніх справ, де це було прямо вказано.

   62% українців переконані, що зменшити рівень напруги в суспільстві має реальна, з покаранням винних боротьба з корупцією у владній верхівці країни. Для порівняння – лише 40% вважають, що суспільну напругу зменшить досягнення реального прогресу на Донбасі.

   Читайте также: Хто навмисне розхитує політичну ситуацію в Україні

   Без створення антикорупційного суду ТОП-корупціонери залишаться непокараними, що в свою чергу збільшить вже і так критичний рівень напруги в суспільстві. Такий рівень напруги ще й в час війни загрожує існуванню нашої країни як такої. Створення антикорупційного суду – це вже не лише питання відновлення спаведливості. Це питання виживання нас, як народу.

   Зміна виборчих правил. Тут я буду менше говорити і більше показувати. Наприклад, на відео, знятому минулого тижня, чітко видно кнопкодавство Андрія Лозовго – депутата від "Радикальної партії" Олега Ляшка. Лозовому начхати на наше обурення, бо за існуючими виборчими правилами ми, виборці, нічого йому не зробимо. Ляшко включить його у список, і Лозовий точно потрапить в наступний склад Верховної Ради.

   Якщо ж ми всі разом 17-го жовтня витиснемо з Верховної Ради відкрити виборчі списки, то Лозовий і такі, як він, ніколи більше не потраплять до українського парламенту.

   А от представниця президента у Верховні Раді та дружина генерального прокурора України Ірина Луценка нещодавно кинула своєму колезі по фракції: "Алег, винєсі етого козла”. "Козлом" пані представниця президета назвала колегу зі "Свободи" Олега Левченка. Нічого вам ситуація не нагадує? Пам'ятаєте знамените відео з Януковичем "про козлів, які заважають нам жити".

   Читайте также: "Тітушки" та адмінресурс в епоху Порошенка

   Правда схоже? Але ще цікавіше те, кого саме пані Луценко просить винести того козла. Звертається пані представниця Порошенка до члена "Блоку Петра Порошенка" Олега Недави.

   Цей прекрасний чоловік – екс-бухгалтер і довірена особа Юрія Іванющенка. Так,так, того самого "смотрящєго" чи не в усіх найкримінальніших схемах Януковича. Зараз Олег Недава член фракції "Блоку Петра Поршенка". До речі, цей прекрасний депутат Порошенка прямо у Верховній Раді розповідав, що насправді його патрон – Юрій Іванющенко – кришталевої води бізнесмен і меценат. Недаву після того навіть з фракції БПП не виключили.

   І пані Луценко, і Недаві начхати на наше обурення. На наступних виборах Петро Порошенко запхає їх обох у свій виборчий список, і в нас не буде можливості викинути обох на смітник історії.

   Хіба ми 17-го жовтня масовим мирним протестом змусимо Верховну Раду змінити виборчі правила, за яким зможемо нарешті позбутися у ВРУ і Луценок, і Недав.

   Читайте также: Результати соціологічного дослідження про підтримку ідеї вступу України в ЄС самими європейцями

   Пояснювати необхідність скасування депутатаської недоторканості не треба нікому, окрім хіба що самих депутатів. Вже 20 років про це говоримо. І, повірте, ще стільки ж будемо говорити, якщо не змусимо Верховну Раду нарешті це зробити. Так, саме змусимо проти їх волі. Ніхто ж з нас серйозно не думає, що депутати добровільно від недоторканості відмовляться.

   Отже, якщо ви хочете цих змін, запрошуємо 17-го жовтня під Верховну Раду або ваші обласні ради вимагати створення антикорупційнго суду, скасування депутатської недоторканності та зміни виборчих правил. Більше деталей про акцію на сайті VPR.ORG.UA.

   Масовий мирний протест – нормальна європейська практика. В цьому році такі масові мирні протести провели, наприклад, поляки і румуни. В обох країнах громадяни змусили владу зробити те, що вони вимагали.

   Якщо нас 17-го жовтня буде менше, ніж поляків і румун, значить поки ми, як народ, не готові жити краще. Ну хоча б як жити так, як живуть поляки і румуни, які вміють масовим мирним протестом змушувати свою владу робити необхідні реформи.

   Права ніколи не давали, їх завжди брали. Особливо, якщо йдеться про право жити гідно.

   powered by lun.ua
   Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
   Комментарии
   Больше новостей

   Читай новости даже без интернета

   Скачать

   Читай новости даже без интернета

   Залиште відгук