А якщо серйозно – майже урочисто оголошуємо про початок ІІ етапу акції "Е-десятина". Нові листи сьогодні будуть надіслані до 50-ти депутатів Верховної Ради.

Цього разу, обираючи адресатів, ми вирішили не прив'язуватися до їх округів, наявного майна чи інших критеріїв. Нових отримувачів "листів щастя" ми обирали просто… в абетковому порядку.

І за цим принципом будуть готуватися нові листи до парламентарів, доки кожен із них не отримає нашу пропозицію підтримати військових частиною власних статків.

Результати всіх звернень, як і раніше, доступні онлайн тут.

Нагадаємо, в рамках першого етапу акції "Е-десятина" (тривав з листопада 2016 по лютий 2017), ми написали 45 листів до найзаможніших міністрів, депутатів, очільників міських та обласних адміністрацій. А, також, прокурорів та суддів, і ще 10 листів отримали депутати-майданівці.

На разі допомогу надали четверо з них, і ще двоє розглядають підготовлені для них проектні пропозиціі (щодо купівлі реанімобілів та необхідного для них обладнання).

Будемо і надалі тримати вас у курсі справи, готувати як нові листи у високі кабінети, так і відправки обладнання на передову.

Допомогти нам ви можете просто поділившись цією інформацією. Якщо ви хочете надати більш грунтовну допомогу – наші реквізити тут.

Гарного початку тижня, і пам'ятайте: хто рятує одне життя – рятує світ!

Читайте також: Мінсоцполітики саботує оформлення волонтерських вантажів та автівок для АТО