Про це ініціатори акції повідомили у Фейсбук на сторінці "Повернись живим".

Поки Західна Україна потерпає від передчасних снігопадів, на Сході нашої країни вже третій рік проблема не змінна – сєпари та регулярні війська РФ. Відтак і ми продовжуємо допомагати нашій армії необхідним для переваги над ворогом обладнанням. Минулого тижня ми закликали приєднатися до цієї справи деяких посадовців, чиї статки відверто вразили країну. Сьогодні ми відправляємо 10 нових звернень до депутатів, а також до мерів, які очолили рейтинги-статків серед міських голів, - повідомляють вони.

Так, нові "листи щастя" волонтери надіслали безфракційному депутату Олександру Фельдману, задекларовані грошові активи котрого дорівнюють 81 641 363 гривень. А також до обраного від "Народного фронту" Вячеслава Константіновського (сума статків 408 896 895 грн), котрий заявляв, що продав власний "Ролс Ройс", аби допомогти армії.

Як альтернативу грошовому внеску, їм запропонували "пожертвувати" задекларовані ними годинник "A. Lange & Sohne Lange" (фігурує в е-декларації Фельдмана) та одну із земельних ділянок у Козині (Обухівський рн).

Також звернення отримає голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, представник партії "Укроп" Віктор Шевченко та Олександра Кужель з фракції "Батьківщина". Бурбаку та Шевченку волонтери пропонують продати з аукціону автівки, а депутатці Кужель – задекларовану сумку HERMES, яку вона "не любить" (так Кужель сказала на одному з телеефірів слів).

Окрім того ініціатори акції звернулися до депутатів фракції "Самопоміч" Тетяни Острікової та Андрія Журжія, колега по партії котрих Семен Семенченко, коментуючи ініціативу натякнув, що звертатися по #еДесятину потрібно до тих посадовців, хто заробив свої статки чесним шляхом.

Надіслали офіційного листа депутату Євгену Мураєву, котрий кілька днів тому на одному з телеканалів зазначив, що на "войнушку" жертвувати гроші не збирається.

Мер Ужгорода Богдан Андріів (грошові активи 21 395 955 грн) та міський голова Вінниці Сергій Моргунов (грошові статки 8 985 155 грн) теж цього тижня отримають листи. Адже, за словами волонтерів, спокій, увірених їм у керівництво міст, залежить, у тому числі, і від надійності Східного фронту.

Наступного тижня, у річницю початку Революції Гідності, волонтери мають намір звернутися до 10 депутатів, що були активістами Майдану, а після завершення революції обиралися в Парламент. Для них вони готують спеціальні листи, котрі обіцяють оприлюднити.

Також у "Повернись живим" зазначають, що із минулотижневих адресатів волонтерських звернень, наразі відгукнувся лише один із десяти отримувачів – нардеп Віталій Хомутинник.

Отримали лише одну відповідь, про яку вже писали. Зазначимо, що вчора відбулась обіцяна Віталієм Хомутинником зустріч. У результаті розмови ми домовилися, що надамо йому кілька пропозицій від наших партнерів щодо системної підтримки проектів по реабілітації військових після поранень, і вирішення проблемних питань у надані екстреної медичної допомоги на фронті, – пишуть волонтери у ФБ і обіцяють оприлюднювати подальші результати акції.

Читайте також: Генпрокуратура викрила нардепів, які збрехали в е-деклараціях