Мінські домовленості перетворилися з часом на суцільну брехню.

Усі брешуть, що хочуть їх виконати.

Росія бреше, що хоче, а насправді хоче мати важіль тиску на Україну і Захід, а тому хоче конфлікт в тому вигляді, в якому він існує зараз.

Читайте також: Авторитетні політики розповіли, чи можна вивести мінські угоди з глухого кута

Україна вустами Порошенка бреше, що виконає мінські домовленості. Не виконає, бо не готові українці погодитися на поразку у вигляді капітулянських політичних вимог Мінська.

США, Франція і Німеччина брешуть, що хочуть реалізувати "Мінськ". Якби хотіли, шукали б не спосіб переконати українців виконувати політичну частину "Мінська", а як примусити Путіна взяти на себе відповідальність за цей конфлікт (перша і мінімально необхідна умова для початку пошуку будь-яких миротворчих сценаріїв). Захід розуміє можливості України, Росії, свої і просто хоче, аби не стало гірше.

З річницею...

Що таке мінські угоди? Це заходи, узгоджені на саміті в Мінську 11-12 лютого 2015 року лідерами Німеччини, Франції, України та Росії у форматі "нормандської четвірки" і підписаний контактною групою, що складається з представників Росії, України, представників самопроголошених "республік" з метою деескалації збройного конфлікту на сході України.