Представниці жіночої статі у цій країні одягаються за законами шаріату, і конкурс краси не виключення. Тут дівчата змагаються між собою у доброчесності. Серед практичних завдань – робота у домі престарілих, турбота про бідних, вміння бути гарною господинею.

Читайте також: Жінкам дозволили в'їзд у Саудівську Аравію без супроводу чоловіків

У 2010-му році на цьому конкурсі перемогла незряча дівчина. Це єдине, що відомо про її зовнішність, оскільки як вона виглядає без традиційного чорного вбрання ніхто не знає. Зейнаб аль-Хатем довела свою людяність, порядність і доброту. Вона отримала корону та звання "Міс етичність", коштовності вартістю в 1,3 тисячі доларів США і право подорожувати за кордоном.

А якби Зейнаб аль-Хатем була верблюдицею, могла б отримати 57 мільйонів доларів США. Так-так, у Саудівській Аравії проводять конкурси краси серед дівчат-верблюдів. На відміну від конкурсів для людських дівчат, яких пройшло лише декілька, верблюдиці змагаються щорічно, цей конкурс є традиційним. Учасниці добре доглянуті та гарно вбрані. Більше того, за їхньою красою слідкують настільки, що вдаються до косметичних процедур.

Цього року з конкурсу зняли 12 верблюдиць за те, що їхні власники покращили зовнішність своїх улюбленець філерами, ін'єкції яких ввели в губи, щоки і навіть коліна. А в правилах конкурсу чітко прописано:

Верблюди, у яких на губах знаходять наркотики, поголені верблюди, з пофарбованими частинами тіла або форменними змінами до участі у конкурсі не допускаються.

Та шалена сума призового фонду, мабуть, затьмарює очі.

"Верблюд – це символ Саудівської Аравії. Раніше ми берегли їх через необхідність, а зараз бережемо для дозвілля", – каже суддя конкурсу Фавзан Аль Маді.

А жінки? А хто їх бачив, тих жінок. Етичні – і добре. Ще і філери їм точно не загрожують.

Читайте також: Вперше за 35 років у Саудівській Аравії показали фільми