Стерла посмішки з облич людей і, випавши рясним Градом сліз, забрала те, що було таким дорогим для нас.

Тваринам, які втратили під обстрілами свій дім і прибились до військових, зараз важливе лише одне – щоб їхній новий господар лишився живим. Бо він є другом, який захистить.

Три роки пліч-о-пліч… Ми всі в одному "човні" намагаємось плисти до "берегу-миру". Але дістатися до нього ми можемо, тільки здобувши перемогу".

9 лютого, об 11:00 у вестибюлі станції "Золоті Ворота" відбудеться відкриття волонтерської виставки "Втрачений дім".

У експозиції представлені роботи фотографів Олександра Гайдара, Олексія Чернишова та Андрія Римарука, зроблені у зоні проведення АТО 2014-2016 у Пісках, Широкіно та Авдіївці.

Ініціатори проекту: Благодійний фонд допомоги армії "Повернись живим" та КП "Київський метрополітен".

На презентації очікуються: радник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон, засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега, а також автори фото-робіт.

Довідка
Фонд "Повернись живим" з травня 2014 року допомогає українській армії спеціальною технікою та обладнанням, котрі дозволяють зменшити втрати серед бійців та збільшують ефективність виконання бойових завдань. Організація спеціалізується на реалізації системних проектів, а не разовій допомозі. Принципами роботи фонду є аполітичність, публічна звітність про надходження та витрати, а також контроль за експлуатацією приладів, що були передані на передову за актами виконаних робіт. За два з половиною роки роботи "Повернись живим" було надано допомогу понад 70 підрозділам ЗСУ, на суму 99 895 466 грн. Допомогти бійцям можна тут.

Читайте також: Наш дім розстрілювали з танку, або Як трясе на фронті