Щорічна національна премія GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE проводиться з 2017 року. Мета премії – популяризація професії вчителя у суспільстві.

Читайте також Фізику легко осягнути: як одеський вчитель популяризує науку зрозумілою мовою

"Павла Віктора знають насамперед за його каналом на YouTube. Туди він записав і виклав повний курс із фізики з 7-го по 11 клас. Його початковою метою було забезпечити якісне навчання власним учням під час карантинів. Але блог швидко набув популярності серед школярів усієї України і не тільки. Зараз на канал підписані понад 825 тисяч підписників. А кількість переглядів вже перевищила позначку у 40 мільйонів", – повідомили на конкурсі Global Teacher Ukraine.

Я щасливий, бо не тільки маю можливість працювати у своєму класі, серед своїх дітей ліцею, а й викладати фізику будь-кому, хто хоче її вивчати. Мабуть, це і є причина того, що за мене проголосувала така кількість людей в нашій країні", – Павло Віктор, переможець премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2021.

Наприкінці 2020 року у видавництві BookChef вийшла друком перша книга Павла Віктора "Фізика. Основи і механічний рух", яка відкрила серію книг з фізики. Книга одразу стала бестселером, за три місяці було продано понад 8500 примірників. За пів року світ побачила друга книга з серії, яка має назву "Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища".

Книги Павла Віктора відрізняються від класичних підручників з фізики легкою і зрозумілою формою подачі матеріалу у вигляді розповіді й пояснень суті. Уроки в книгах доповнені QR-кодами, за допомогою яких читач може перейти до відповідного фрагмента відеоуроку і переглянути демонстрацію досліду, роботу фізичного приладу або розв’язання задачі.

Всього серія налічуватиме п'ять томів. Зараз йде робота над третьою книгою Павла Віктора "Основи електродинаміки", вихід якої очікується у листопаді цього року.

Павло Віктор і його колеги / фото – ВookChef

"Ми дуже пишаємося Павлом Андрійовичем і раді, що він здобув перемогу у цій номінації. Протягом декількох років він працював над створенням повного курсу з фізики і для нас, як видавництва, надзвичайно почесно – долучитися до трансформації цих знань у книжковий формат. Це має величезне соціальне значення, адже вклад Павла Андрійовича у розвиток і популяризацію науки є надважливим. Знання мають бути доступними широкому колу учнів і дорослих. А вчителі заслуговують на те, щоб бути відомими та шанованими далеко за межами класів, у яких навчають, або міст, у яких живуть", — прокоментувала Анастасія Сіненко, директор з маркетингу видавництва BookChef.

Книга Павла Віктора – освітній бестселер / ВookChef

Найкращі вчителі України / фото – ВookChef

ВookChef — видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель і Барака Обами, Метью Макконагі, Гленнон Дойл, Лю Цисіня й інших відомих письменників. Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.