Серед підозрюваних у вбивстві президента Гаїті є американці, – ЗМІ
Джерело:
Associated PressУ Гаїті заарештували 2 американців гаїтянського походження за підозрою у вбивстві президента Жовенеля Моїза. Вони нібито "добре навченні професіонали".
Що відомо про ймовірних вбивць президента
Загалом правоохоронці затримали 6 підозрюваних. Наразі вони перебувають під вартою.
До теми Огидний акт, – Байден шокований убивством президента Гаїті
ЗМІ називають ім'я лише одного підозрюваного американця. Ним є 35-річний Джеймс Соледжес. На сайті благодійної організації, яку підозрюваний заснував у Флориді, зазначена інформація про нього. Згідно з нею, Соледжес – "політик-початківець та захисник інтересів дітей".
Він зазначив, що працював охоронцем у посольстві Канади у Гаїті. До речі, дипломатична структура наразі не коментувала це. Соледжеса та іншого американця затримали 7 липня.
Зверніть увагу! Представник Держдепу США Нед Прайс відповів, що бачив публікації про причетність американців до вбивства. Однак наразі він не може ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію.2 підозрюваних в одязі забрудненому кров'ю нібито побачили місцеві мешканці. Коли ймовірних вбивць повезли у відділок, натовп біг за автівкою та кричав, аби їм віддали нападників.
Вони вбили президента! Віддайте нам їх! Ми спалимо їх,
– вигукували люди.
Після того вони спалили автомобілі, які нібито належали підозрюваним.
- Чиновники розповіли, що ще 4 ймовірних вбивць родом з Колумбії.
Читайте також Поранену дружину вбитого президента Гаїті доправили до Флориди, – ЗМІ
До угруповання входили кілька десятків людей
До угруповання, члени якого вбили президента, входили 26 осіб. 4 підозрюваних застрелили під час перестрілки. Інших виявили у будинку неподалік місця злочину, пише The Guardian.
Коротко про вбивство Моїза
- Уночі проти 7 липня на приватну резиденцію президента напали. Главу держави розстріляли, а його дружину сильно поранили. Першу леді відвезли на лікування у США.
- Тимчасовий прем'єр-міністр Клод Жозеф заявив, що президента вбила "група невідомих, які розмовляли іспанською та англійською мовами".
- Після трагедії в Гаїті оголосили воєнний стан.