"Україна двічі підняла ставки": політолог пояснив, як шантаж від Росії впливає на Захід

1 листопада 2022, 23:56
Читать новость на русском

Путін використовує всі наявні у нього можливості, щоб якось втримати ситуацію. На тлі успіхів України та стійкої позиції Захід почав поволі змінюватися й відповідно реагувати.

Про це 24 каналу розповів американський політолог Раміс Юнус. За його словами, шантаж Росії є елементом інформаційної війни. Україні ж для того, аби вести переговори з позиції сили, потрібні конкретні успіхи.

Зверніть увагу "Роблять обережні кроки": Жданов пояснив, чому світ досі терпить нахабну брехню Путіна

Як Україна двічі підняла ставки

Юнус зазначив, що впродовж 8 місяців Росія вдається до шантажу різними способами – то полоненими азовцями, то ЗАЕС, то "брудною" бомбою, то зерновою угодою. Москва пішла на це після того, як не вдався бліцкриг. До того цього всього не було.

І раптом найшла коса на камінь. Понад те – двічі Україна підняла ставки. Двічі, наголошую,
– сказав американський політолог.

За його словами, перший раз був тоді, коли президент Володимир Зеленський сказав, що, якщо Росія не зупинить судилище в Маріуполі, то однозначно не буде жодних переговорів. Після цього росіяни закрили цю тему, що свідчить про те, кому насправді потрібні переговори.

Політолог наголосив, що ще вище Зеленський підняв ставку, коли видав указ про те, що з нинішнім главою Кремля не буде жодних переговорів. І нація об'єдналася.

І Захід тихо став змінюватися і відповідно реагувати,
– заявив Юнус.

За його словами, шантаж Росії є елементом інформаційної війни. Україні для того, аби вести переговори з позиції сили, потрібні конкретні успіхи. Росія ж зараз хоче перемовин, щоб зафіксувати те, що в неї є. Тому йдуть інформаційні вкиди та продовжується шантаж.

Юнус зауважив, що у Путіна зараз немає інших варіантів, тому він використовує всі можливості для того, щоб якось втримати ситуацію.

Юнус пояснив, як Україна двічі підняла ставки та чи впливає шантаж Росії на Захід: дивіться відео

Чому Захід не зупинив Путіна за 20 років

Юнус пояснив, що Путін керувався принципом – те, що не можна зробити за гроші, то можна зробити за великі гроші. Тому він корумпував цей колективний Захід.

За 8 місяців 200 мільярдів євро прийшло в скарбницю за газ. Війна йде, за газ гроші продовжують іти туди,
– зауважив політолог.

За його словами, демократія продала Грузію та Саакашвілі автократії під ім'ям Путін. Після цього так само продали цій автократії Україну, яка записала в Конституцію курс на Євросоюз і НАТО.

На думку Юнуса, Україна має зробити так, щоб 70% підтримки зі США почали зростати. Тобто у Сполучених Штатів має бути прагматичний інтерес нас підтримувати. 8 місяців тому такого інтересу не було. Зараз українці підняли його на певний рівень.

Шантаж та погрози Росії: останні новини

  • Російський міністр оборони Сєргєй Шойгу обдзвонював своїх колегам по всьому світу та оббріхував Україну. Глава Міноборони Росії цинічно заявляв, що Київ буцімто готує "брудну" бомбу.
  • Після серії дзвінків Шойгу керівникам оборонних відомств західних країн, глава МЗС України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Дипломати обговорили нову російську хвилю дезінформації.
  • Міністр оборони України Олексій Резніков, реагуючи на відповідні заяви Шойгу, запросив місії ООН і МАГАТЕ в Україну та закликав світ відповісти на ядерний шантаж Росії.
  • 1 листопада Дмітрій Медвєдєв спрогнозував, що відбуватиметься після перемоги України у війні з Росією. Водночас він пригрозив ядерною війною.