Виживають як можуть: окупанти кинули напризволяще Бердянськ після негоди
Негода 26–27 листопада спричинила багато лиха в Україні. Однак найскладніша ситуація на окупованих територіях, адже росіяни кинули людей напризволяще.
Заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов розповів 24 Каналу, що відбувається в місті. За його словами, жителі Бердянська потроху оговтуються після негоди.
До вашої уваги Бердянськ затоплює: шторм досяг Азовського моря
"Світла немає, вода – з жорсткими перебоями, теплопостачання теж. Люди просто залишені напризволяще, виживають як можуть", – зазначив Дудукалов.
Окупанти не намагались ані запобігти наслідкам цієї негоди, ані подолати їх. Так, свого часу на Приморській площі вздовж моря ставили вантажні вагони, щоб стримати воду. Тепер їх просто немає – росіяни покрали, порізали на метал і вивезли.
Тому понад сотня будинків підтоплена, ще сотня – постраждала іншим способом, зокрема позривало дахи.
Як виживають люди в окупованому Бердянську
Місцевих залишилось не так багато, але вони тримаються разом і намагаються допомагати одне одному.
Ходять одне до одного в гості, де є вода, світло, щоб зарядити гаджети, приготувати поїсти. Одне до одного туляться,
– сказав Дудукалов.
За його словами, люди розуміють, що від окупаційної адміністрації не дочекаються ані допомоги, ані відповідей. Тому покладаються лише на себе.
Негода на окупованих територіях: основне
- У Маріуполі подекуди критична ситуація після шторму. Найбільше постраждали цивільні, які залишились без світла й тепла. Однак дісталось і окупантам – у Сєдовому й Мелекіному позатоплювало їхні бази.
- Негода вирувала також у Криму. Найбільше руйнувань біля берегової лінії, але постраждали також центральні райони. З огляду на штормову небезпеку 27 листопада оголосили вихідним.
- Крім того, водою змило першу лінію оборони російських окупантів у Євпаторії. Так, навіть природа бореться проти загарбників.