Так, в Євпаторії шторм неабияк допік загарбникам. Усі їхні намагання перетворити узбережжя Чорного моря на вогневі позиції пішли коту під хвіст.

Дивіться також Буря валить дерева, море виходить з берегів, у Саках затопило трасу: що коїться в Криму

Змити сліди окупації

Унаслідок потужного шторму у тимчасово окупованій Євпаторії море вийшло з берегів і затопило вулиці міста, а також траси. Крім того, хвилі знищили окопи, які російські військові викопали на пляжі.

Природа намагається змити сліди окупації: відео соцмережі

За даними кримських джерел, в Євпаторії вода затопила берегову лінію оборони, інженерні споруди та вогневі позиції.

Шторм може виявитися "агентом" ГУР: відео соцмережі

Відомо, що трасу Євпаторія – Саки затопило. У мережі публікують кадри, як автобуси перетворюються на кораблі. Також у місті почало затоплювати житлові будинки. ЗМІ пишуть, що рятувальники вже евакуювали з них 150 людей.

Людей рятують від негоди на надувних "пончиках": відео соцмережі

Що коїться в Криму

  • На тимчасово окупованому півострові вирують одночасно сніг, дощ, ураган та повінь.
  • У Сімферополі розпочався мокрий сніг і одночасно продовжується штормовий вітер. Його пориви зривають штукатурку із багатоповерхових фасадів блокових будинків.
  • У Севастополі зупинили роботу електротранспорту. Через ураганний вітер зафіксовано 74 аварії на мережах зовнішнього освітлення, впали понад 60 дерев.
  • У Саках перебитий газопровід, у деяких частинах міста немає світла та води. Дорога Саки – Євпаторія повністю закрита. У місті до ранку можуть зникнути зв'язок та інтернет.
  • Окупаційна влада Криму оголосила 27 листопада вихідним днем.