Атака відбулась минулого тижня. У результаті були вкрадені внутрішні дані компанії та вихідний код програмного забезпечення для смартфонів Galaxy.

Цікаво Хакери атакували компанію Samsung: на торрентах опинилось 190 гігабайтів конфіденційних даних

Що відомо

  • У компанії запевняють, що ніякого витоку персональних даних (ні співробітників, ні клієнтів) не було.
  • Крім того, були вжиті заходи для запобігання подальших витоків.

Сталося порушення безпеки, пов'язане з внутрішніми даними компанії. Згідно з нашим початковим аналізом, порушення пов'язане з деяким вихідним кодом, що стосується роботи пристроїв Galaxy, але не включає особисту інформацію наших споживачів або співробітників. Наразі ми не очікуємо будь-якого впливу на наш бізнес або клієнтів. Ми вжили заходів для запобігання подібних інцидентів у майбутньому і продовжимо безперебійно обслуговувати наших клієнтів,
– пояснюють у Samsung.

  • Компанія не називає зловмисників, але світові ЗМІ стверджують, що це LAPSUS$, та ж хакерська група, яка минулого тижня викрала конфіденційну інформацію в Nvidia.
  • Зловмисники опублікували у відкритому доступі архіви з даними Samsung об'ємом 190 гігабайтів у п'ятницю. У кожному – дані різних технологій.
  • Витік може використовуватися хакерами для вивчення захисту пристроїв та створення інструментів для його обходу. Однак чи вдасться їм це, покаже час.