Велика небезпека для ворога: які удари по Росії найефективніші

5 лютого 2024, 12:29
Читать новость на русском

У Росії тривають вибухи й пожежі. Натепер дедалі частіше прилітає саме на нафтопереробні заводи.

Політолог Тарас Загородній сказав 24 Каналу, що удари по російських НПЗ дуже болісні для ворога. Зокрема, вночі 3 лютого відбулось "фаєр-шоу" на території заводу "Лукойл" у Волгограді.

До теми Відкриття "нового фронту" у війні: Bloomberg пояснив масштаби наслідків удару по Усть-Лузі

"Оце асиметрична війна, яка дає результати. Уже росіяни визнають, що експорт нафтопродуктів і нафти скоротився на 30%. А це реальні санкції проти Росії, а не віртуальні, які можна обійти", – зазначив Загородній.

Проблема не лише в безпосередніх збитках країни-агресорки, а й у незмозі замінити обладнання, оскільки все воно західного виробництва.

Наслідки відчуває також окупаційна армія

Збої в роботі нафтопереробних заводів у Росії впливають як на сільське господарство, так і на армію, яка в основному працює на дизелі. Крім того, недоотримані кошти з експорту нафти країна-агресорка вже не зможе витратити на підтримку військово-промислового комплексу.

Зверніть увагу! Одна із найгучніших атак на російські НПЗ була в Усть-Лузі вночі 21 січня. Оскільки йдеться про загрозу ключовому шляху з експорту російської нафти, у Bloomberg повідомили про відкриття "нового фронту" у війні.

Атаки на російські НПЗ: останні новини

  • Після гарячої ночі в Усть-Лузі було не менш яскраво в Туапсе. Унаслідок дронової атаки спалахнув місцевий нафтопереробний завод. Вакуумну установку можуть ремонтувати до кінця лютого чи початку березня.
  • Згодом українські безпілотники атакували нафтопереробний завод "Невський мазут" у Санкт-Петербурзі. Дрон пошкодив кілька цистерн, унаслідок чого виникла сильна пожежа.
  • Керівник української розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю CNN сказав, що гіпотетично існує план ударів по російських стратегічних об'єктах. Тому атаки триватимуть далі.