Кирило Буданов сказав в інтерв'ю іноземним журналістам, що саме включає цей план. Також главу ГУР запитали, чи причетна Україна до атаки безпілотників по Росії.

Дивіться також Чи зможе КНДР забезпечити Росію зброєю: Буданов дав чітку відповідь

Що сказав Буданов про вибухи в Росії

Гіпотетично існує план, за яким все це відбувається. І я вважаю, що цей план включає всі основні об'єкти критичної інфраструктури й об'єкти військової інфраструктури Росії,
– заявив Буданов.

За його словами, тепер громадяни Росії бачать реальну картину так званої "СВО", тобто війни. Кирило Буданов також сказав, що насправді це війна, і вона вже на території Росії.

"Вони (росіяни – 24 Канал) бачать палаючі нафтобази, зруйновані будівлі заводів і фабрик... Це все йде на користь", – заявив очільник нашої розвідки.

Кирило Буданов не підтвердив та не спростував причетність України до атак безпілотників по Росії. Він тільки заявив, що такі операції "цілком можливі".

Буданов сказав, коли буде новий контрнаступ ЗСУ

  • Кирило Буданов у інтерв'ю іноземним журналістам заявив, що наступні пів року будуть цікавими. За словами очільника розвідки, поточний наступ російських загарбників на лінії фронту завершиться. Розвідник впевнений, що все закінчиться встановленням справедливості.
  • Глава Головного управління розвідки також сказав, що весною 2024 року наша країна почне новий контрнаступ. Адже напад ворогів скоро буде "повністю вичерпаний", залишаючи поле бою відкритим для атаки України.
  • До речі, бувши з візитом в Україні, заступниця Держсекретаря США Вікторія Нуланд, сказала, що у 2024 році Україна доб'ється дуже великих успіхів, натомість на Путіна чекають сюрпризи.