Бачимо лише відсоток того, що насправді постачають, – експерт назвав правила надання зброї
Нещодавно з'явилась інформація про роботу в Україні турецької установки TRLG-230. Виявилось, що вона надійшла в Україну ще влітку.
Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник. Він назвав два правила, яких дотримуються країни Заходу, коли постачають нам озброєння.
Зверніть увагу Якщо США наважаться на серйозні постачання зброї, війна закінчиться цього року, – Піонтковський
Потенціал Росії не можна недооцінювати
Перше правило: якщо кажуть, що дадуть якусь зброю, то напевно, що вона вже в дорозі, або можливо і працює. І друге: ми бачимо тільки 10, 20, за рідкісним випадком, 30% тої зброї, що надається нам насправді. Більша частина прихована,
– зазначив експерт.
Він наголосив, що Америка та Європа мають колосальний військовий технологічний потенціал, не співмірний із російським. Російський потенціал теж не можна недооцінювати.
"На початок війни російський боєкомплект усіх можливих калібрів складав у межах від 15 до 20 мільйонів снарядів і мін. Американський – у межах 2,5 мільйона. Маємо розуміти наскільки це різні потенціали", – розповів Черник.
Потрібен час
На його думку, не буде такого, що Західні країни знімуть у себе все з озброєння і віддадуть Україні. Технологічні ланцюги запустилися. А сьогоднішня зброя – це дуже складні технології. Тому потрібен час на її виробництво.
Які правила постачання зброї в Україну від союзників: дивіться відео
Військова допомога Україні: важливе
- Ізраїль готовий постачати Україні зброю, якщо Іран передасть Росії балістичні ракети. Ізраїль має широкий спектр продукції та є лідером на ринку зброї й технологічного озброєння.
- Міністерство оборони США зробило заяву, що надало нашій державі понад 20 мільйонів доларів допомоги. Вашингтон також регулярно передає для ЗСУ озброєння, проте його запаси не є безмежними.
- Міжнародний експерт Ендрю Міхта розповів, що США та союзники в НАТО підтримують Україну, але допомога від них може надходити доволі повільно. Це пов'язано з тим, що у демократичних суспільствах необхідне узгодження – від парламенту і до виконавчої влади.