Зеленський заявив, що вважає неприпустимим те, що Греція досі приймає російських туристів
Джерело:
iefimerida.grУся Європа намагається допомогти Україні та сприяти ізоляції Росії від цивілізованого світу. Втім, декого досі більше приваблює дрібний заробіток, а не боротьба за правду та справедливість.
Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю грецьким журналсістам розкритикував позицію Туреччини щодо Росії. Також він сподівається на активнішу підтримку Греції щодо ізоляцію російських окупантів від цивілізованого світу.
Читайте також Нарешті вдалося розпочати евакуацію з "Азовсталі", – Зеленський записав звернення до українців
Подвійні стандарти
За словами Зеленського, Туреччина послуговується подвійними станартами. Президент Реджеп Ердоган заявляє про підтримку України, але разом з тим не поспішає вводити санкції проти Росії.
Глава держави повідомив, що підтримка від Туреччини та Греції справді відчутна, але багато запитань, які створюють проблеми для нашої безпеки та не співставні з тим, що роблять усі інші союзники для перемоги України над Росією.
Володимир Зеленський подякував грецькому народу за підтримку, але також наголосив – боротьба на боці добра важливіша за деякі фінансові проблеми.
Звичайно, російський туризм протягом багатьох років приносив Греції чималі гроші. Ми віримо, що вони заробляють гроші, проливаючи кров, і ці гроші витрачаються. Те ж саме стосується Туреччини, – сказав український президент.
Також він обурився тим, що Туреччина готується запустити кілька авіарейсів для російських туристів.
"Ви не можете з цим так боротися, це подвійні стандарти. Це не справедливо. Це неприпустимо", – додав Зеленський.
Санкції проти Росії: коротко про важливе
- Німеччина заявила, що готова зняти санкції з Росії лише за однієї умови – усі російські окупанти повинні покинути територію України. Щоправда, для багатьох солдатів це залишиться невтіленою мрією – відважні воїни ЗСУ позбавляють їх такої можливості.
- В Європі планують почати будівництво нових газопроводів, щоб забути про залежність від Росії. В червні має бути закінчений газопровід з Греції у Болгарію. Про об'єднання та подальшу спільну роботу в напрямку забезпечення своїє енергобезпеки заявили Румунія та Болгарія. Ще один газопровід має бути збудований між Чехією та Польщею.