Повітряні сили сказали, де найкраще моніторити причину тривоги

28 березня 2024, 16:41
Читать новость на русском

Повітряні сили України назвали ресурси, де є достовірна та актуальна інформація про загрози для регіонів. Також вони закликали українців не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Про додаток та канали для відстежування загрози 24 Каналу розповів речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш, зауваживши, що уламки бойових частин при роботі ППО також можуть зашкодити населенню.

Дивіться також Росія хотіла тотального блекауту в Україні, – Галущенко про масовану атаку 22 березня

Ресурси для моніторингу

Сказати, коли тривога серйозна, коли менш серйозна є складно. Однак Євлаш рекомендує українцям слідкувати за тривогою у застосунку "Повітряна тривога", де вказується рівень підвищеної небезпеки, якщо вже ракета чи безпілотник входять в регіон, де у вас виставлена геолокація. Також Повітряні сили постійно висвітлюють інформацію та моніторять загрози з російського боку на їхньому офіційному телеграм-каналі "Повітряні Сили", а також у WhatsApp.

"Там максимально перевірена інформація, актуальні дані, тому ви в режимі реального часу зможете дізнатись, що саме відбувається у вашому регіоні", – зазначив речник Повітряних сил ЗСУ.

Не можна нехтувати тривогою

Повітряні сили завжди наголошують на тому, що у разі виникнення повітряної тривоги не можна нехтувати нею, оскільки надіятись на ЗСУ, на ППО це добре, але інколи падіння уламків та бойових частин призводить до жорстких, подекуди навіть і фатальних наслідків.

"Ми просимо всіх спускатись в укриття та не нехтувати цими сигналами", – закликав Євлаш.

Останні атаки на Україну

  • Ворог завдав ударів по Харкову 27 березня. Вперше з 2022 року для атаки по місту ворог використав керовані боєприпаси великого калібру.
  • Вночі 22 березня Росія атакувала ракетами Львівську область. Вектор руху ракет був Львів та Стрий. В області працювали сили ППО, загроза була масштабною і тривала кілька годин.
  • Росія масовано атакувала Україну ракетами й "Шахедами" 22 березня. Внаслідок обстрілу було пошкоджено буквально всі енергоблоки Бурштинської та Ладижинської ТЕС.