Як можна зупинити виготовлення Shahed: політтехнолог назвав 2 методи
У Вашингтоні обіцяють працювати над неможливістю виготовлення іранських дронів-камікадзе Shahed. Там натякають, що США та Ізраїль спільно цьому протидіятимуть.
Однак про нові санкції не мовиться. Про це 24 каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман.
Зверніть увагу США намагаються завадити Ірану виробляти й постачати дрони Росії: наскільки це реально
Є два інструменти
- Досягти припинення постачання деталей через вторинні санкції
Річ у тім, що в дронах, які збили українські Сили ППО, є американські деталі. Зрозуміло, що американські компанії не постачали нічого в Іран. "Але американські компанії постачають щось кудись. І далі цей хтось постачає це через щось в Іран. Ось таким довгим шляхом", – пояснив політтехнолог.
Шейтельман наголосив, що ми не звинувачуємо компанії США. Вони не могли робити це зловмисно.
Якщо вдасться позбавити Іран якихось частинок для цих безпілотників завдяки санкціям, які вже введені, то цілком можливо, що вони просто не зможуть їх виготовляти,
– зауважує політтехнолог.
Навіть таку примітивну технологію, як в цих безпілотниках, Іран не може виробляти без сторонньої допомоги. Усе-таки, акцентує Шейтельман, країна 40 років перебуває під санкціями.
Є два способи: Шейтельман про припинення поставок дронів до Росії – дивіться відео
- Бомбардування Ізраїлем позицій Хезболли в Дамаску
Як стверджує політтехнолог, аеропорт Дамаск – головний логістичний хаб для усіх чорних справ Росії. "Усі поставки озброєння, що ведеться терористичним організаціям, це відбувається здебільшого через Дамаск", – зауважує Шейтельман. Незрозуміло, як вони усе це туди доставляють, але факт залишається фактом.
У жовтні була атака на аеропорт Дамаска, де знищили партію дронів, готових до відправки у Росію. Саме тому у нас була перерва у дронах – спершу були, згодом ні, потім знову з'явилися. Цю перерву нам забезпечили ізраїльські ВПС, за що ми маємо бути вдячні їм у будь-якому випадку,
– відзначає Михайло Шейтельман.
Наразі мовиться про передачу розвідданих з боку американців. "США можуть попросити розбомбити той чи інший об'єкт, а Ізраїль зробить це з великим задоволенням", – каже Шейтельман.
Скільки дронів Сили ППО збили у новому році
- Російські окупанти продовжують атакувати Україну іранськими дронами-камікадзе. За 1 й 2 січня загарбники випустили по нашій країні 84 безпілотники.
- Нашим майстерним Силам ППО вдалося знищити 100% цілей. За словами речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, це – безпрецедентний показник. Окрім цього, з 11 вересня знищено майже пів тисячі ворожих дронів.
- Ігната наголошує: якщо окупанти бомбитимуть такими темпами, то нову партію у 250 дронів загарбники вже використали. Однак Росія може підвезти наступну, відтак наразі Україна готується до нових масованих атак.