Німецькі генерали таємно приїжджали до Києва у день відставки Залужного, – Bild

10 лютого 2024, 16:21
Читать новость на русском

Джерело:

Bild

Високопоставлені німецькі військові без розголошення приїжджали до Києва у день відставки Валерія Залужного. Зокрема, серед гостей був й генеральний інспектор Бундесверу Карстен Броєр.

Вони прибули до Києва саме на запрошення Валерія Залужного. Того ж дня відбулася відставка Головнокомандувача.

Дивіться також "Сніговий барс" замість "Залізного генерала"․ Що про відставку Залужного пишуть західні ЗМІ

Таємний візит генералів

Зазначається, що 8 лютого до Києва прибули високопоставлені німецькі генерали – їх помітили в одному з готелів столиці. У відповідь на офіційний запит ЗМІ, Міноборони Німеччини підтвердило, що на той час в Україні перебували генерал-майор Крістіан Фройдінг та генеральний інспектор Бундесверу Карстен Броєр.

Варто зазначити! Броєр є одним із головних воєначальників країни та довірена особа міністра оборони Бориса Пісторіуса, а Фройдінг очолює робочу групу з координації допомоги Україні при німецькому оборонному відомстві.

Речниця Міноборони Німеччини повідомила, що військові прибули в Київ на запрошення ще тоді чинного Головнокомандувача Валерія Залужного. Про його звільнення стало відомо вже пізніше, ввечері.

У відомстві заявили, що метою їхнього візиту був "подальший обмін інформацією про поточні оборонні потреби та майбутні військові виклики".

Німеччина та війна в Україні 

  • Депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер заявив, що потрібно зробити все, щоб Україна могла бити по території Росії. Він переконує, що мова не лише про нафтопереробні заводи, а й про можливість атаки на міністерства, командні пункти та вогневі точки. Він наголосив на збільшенні поставок в Україну.
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц окреслив чотири основні кроки, які мають зробити союзники України для швидкого завершення війни. На його думку, необхідно допомагати Україні фінансами та зброєю, зберігати єдність НАТО, уникати прямого конфлікту Альянсу та Росії, а також забезпечити колективну оборону.
  • Віцепрем'єрка Ольга Стефанішина зазначає, що договір про гарантії безпеки між Україною та Німеччиною може бути укладений вже найближчим часом. Це може відбутися під час Мюнхенської безпекової конференції, що триватиме з 16 по 18 лютого.