Налякані ламають голову: росіяни не знають, звідки чекати наступний удар ЗСУ
Після проведення вдалого наступу на Харківщині ЗСУ отримали кілька варіантів того, куди їм рухатися далі, щоб відвойовувати свої землі. Це грає на руку українській стороні.
У ЗСУ є кілька варіантів
Про це 24 каналу розказав керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. За його словами, зараз російські війська, їхні командири та розвідка ламають собі голови, звідки ж очікувати наступного удару українських військових.
Зверніть увагу Відбиті атаки ворога біля 3 населених пунктів та 21 влучний удар: яка ситуація на фронті
Це, звичайно, прекрасно. Хай ламають і хай не знають, в цьому і полягає ефект раптовості,
– зауважив він.
Військовий експерт наголосив, що успіхи наших військових, зокрема в районі Лимана та річки Оскіл, дають їм перспективи щодо можливостей подальшого просування не лише на Схід, а й Південний Схід і на Південь. Однак не потрібно підганяти події та очікувати таких стрімких темпів наступу, як це було на Харківщині.
Мусієнко вважає, що найважливіше – те, що сьогодні росіяни починають губитися в оцінках і не знають, де ж може відбутися наступна атака, і де ж можуть просуватися українські сили.
"Нехай це поки залишиться інтригою, а незабаром ми це побачимо. Я думаю, що нас чекатимуть там приємні новини", – підсумував він.
Мусієнко розповів про можливі напрямки наступу ЗСУ: дивіться відео
Контрнаступ ЗСУ: останні новини
- За добу 18 вересня українські військові на Півдні 11 разів били по позиціях окупантів з авіації. Воли влучили у 2 пункти управління військами, позиції російських сил ППО, місце зосередження озброєння та техніки, станцію радіоелектронної боротьби, а також у понтонну переправу.
- Президент Зеленський у своєму вечірньому зверненні 18 вересня пояснив, що "затишшя" на фронті після звільнення Харківської області насправді є підготовкою до наступних дій.
- Тим часом в американському Інституті вивчення війни показали карту успіхів ЗСУ за 200 днів повномасштабної війни. Там видно, як з квітня наші військові звільнили понад 60 тисяч квадратних кілометрів території України.